Dekoder Horizon

Multimedialny dekoder i nowoczesne 
funkcjonalności

Dekoder Horizon

Multimedialny dekoder i nowoczesne 
funkcjonalności

Poznaj Horizon

Pożegnaj to co przeciętne, powitaj Horizon - nową tele­wizję nieskończonych możliwości. Teraz z innowacyjną usługą Replay TV! Wymień swój obecny dekoder na no­woczesny dekoder Horizon! Nie czekaj! Zrób to już dziś!

Nagrywaj do 4 programów jednocześnie

Córka nagrywa koncert a Ty chcesz nagrać mecz? Nie musicie już wybierać! Dekoder Ho­rizon może nagrywać*, aż do 4 programów jed­nocześnie! A do tego 500 GB dysk pozwala nagrać blisko 300 godzin Twoich ulubionych programów! Teraz możesz nagrywać dowolne programy lub całe sezony ulubionych seriali!

*Funkcja nagrywania dostępna jest jedynie przy wyborze usług z dekoderem Horizon z nagrywarką, w wersji z dyskiem twardym. 

Pilot

Tylko z dekoderem Horizon z jednej strony masz pilota, a z drugiej wygodną wyszukiwarkę! Teraz serfowanie po różnych aplika­cjach będzie jeszcze łatwiejsze! Wystarczy wpisać czego szukasz i gotowe! Nie musisz kierować pilota w stronę dekodera i możesz przełączać kanały z innego pokoju!

Pilot do dekodera Horizon
ikona Wi-Fi

Wi-Fi 5 GHz

Poczuj prędkość bez granic! Dzięki sieci Wi-Fi 5 GHz masz szybszy transfer danych, a do tego stabilne i szybkie łącze bez kabli!
Czego chcieć więcej?

W UPC NA ŻĄDANIE

To tutaj znajdziesz darmowe filmy na każdy nastrój! Zapierające dech w piersiach kino akcji, trzymające w napięciu thrillery, bawiące do łez komedie i wzruszające do łez historie miłosne. W płatnej części biblioteki jeszcze więcej przebojów!

Oglądaj telewizję online

Ty decydujesz gdzie, oraz na jakim sprzęcie chcesz oglądać swoje ulubione pozycje. Jest w czym wybierać. UPV TV Go to telewizja online z dostępem do ponad 100 kanałów, tysięcy filmów i seriali.

Poznaj Replay TV

Oglądaj to co lubisz, na czym lubisz nawet do 7 dni wstecz! Z Replay TV masz dostęp do programów nawet do 7 dni od ich emisji. I to bez nagrywania! Jeśli przegapisz początek meczu, a chciałbyś zobaczyć pierwszą bramkę możesz obejrzeć go od początku! Usługa Replay TV jest dostępna z dekoderem Horizon oraz w telewizji mobilnej UPC TV Go.

Instrukcje

 

FAQ

Nagrywanie kilku programów jednocześnie na dekoderze Horizon

Na dekoderze Horizon możesz jednocześnie nagrywać:
 

 • cztery programy w trybie Stand-by (dekoder jest wyłączony - pali się żółta dioda)
 • cztery programy i jednocześnie oglądać jeden z nich
 • jeden, dwa lub trzy programy oraz jednocześnie oglądać dowolny program na żywo lub pozycję z UPC NA ŻĄDANIE (VOD)

 

O tym, że w danym momencie nagrywany jest program, informuje czerwona dioda REC paląca się na przednim panelu dekodera.

Program TV na dekoderze Horizon

Żeby sprawdzić program na maksymalnie 15 dni (w zależności od kanału), naciśnij PROGRAM TV na pilocie lub naciśnij MENU na pilocie, a następnie wybierz opcję PROGRAM TV. W aplikacji PROGRAM TV poruszaj się używając strzałek GÓRA/DÓŁ i LEWO/PRAWO wokół przycisku OK na pilocie.

 

Będąc w aplikacji PROGRAM TV naciśnij na pilocie MENU, a następnie OK. Będziesz teraz mógł strzałkami GÓRA/DÓŁ wybrać dzień, dla którego chcesz sprawdzić program. Wybór zatwierdź przyciskiem OK.

Pojemność dysku dekodera Horizon

Jeśli chcesz sprawdzić ilość zajętego miejsca na dysku, naciśnij na pilocie Nagrane - wyświetli się lista nagranych programów, a w lewym górnym rogu ekranu zobaczysz procentowy wskaźnik zapełnienia dysku. 

 

Dekoder Horizon ma dysk twardy* o pojemności 500 GB umożliwiający nagranie do 300 godzin programów.

*dotyczy dekodera z nagrywarką

Opcje w menu kanałów na dekoderze Horizon

Menu kanałów pojawia się po:

 

 • naciśnięciu OK na pilocie podczas oglądania telewizji
 • włączeniu kanału

 

Menu prezentuje:

 

 • informację o typie usługi, w której oglądasz program, np. Telewizja na żywo, Na Żądanie, Replay TV
 • aktualną godzinę
 • program, który obecnie jest emitowany na danym kanale
 • program, który był emitowany przed i będzie emitowany po programie, który obecnie oglądasz
 • numer i logo oglądanego kanału
 • ikonę Replay TV informującą, że program można obejrzeć w ramach usługi Replay TV