TELEWIZJA

CYFROWA

Blisko 180 kanałów TV,
w tym 116 w jakości HD

 
 

Telewizyjna rozrywka na najwyższym poziomie jeszcze nigdy nie była tak blisko. Dowiedz się więcej o wszystkich korzyściach telewizji cyfrowej od UPC!

Kanały TV

Uciesz wszystkich członków swojej rodziny szerokim wyborem kanałów tematycznych. Poznaj bogactwo oferty telewizji cyfrowej UPC!

Kanały premium

Rozwijaj zainteresowania i przeżywaj prawdziwe emocje dzięki kanałom Premium!

Horizon Go

Sam decyduj, gdzie chcesz oglądać ponad 100 kanałów oraz tysiące filmów i seriali. Horizon Go dostępny jest na telefonach, tabletach i komputerach!

Multiroom

Koniec z wojnami o pilota! Dzięki Multiroom HD możesz oglądać telewizję jednocześnie nawet na trzech odbiornikach TV!

My Prime

Ciesz się dostępem do biblioteki 2000 filmów, seriali i bajek w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Oglądaj klasykę i najnowsze hity w My Prime na dowolnym urządzeniu, bez limitów!

UPC na żądanie

Bądź kinomaniakiem, kiedy tylko chcesz! Oglądaj najświeższe hity wkrótce po premierze na srebrnym ekranie i korzystaj z wypożyczalni filmów UPC NA ŻĄDANIE! Zyskaj dostęp do ponad 700 produkcji w jakości HD!

Replay TV

Przegapiłeś ulubiony program? Dzięki Replay TV możesz obejrzeć to, co lubisz, nawet 7 dni po emisji! I to bez konieczności nagrywania! Zawsze w jakości cyfrowej!

Klienci nas polecają!

Klienci są dla nas najważniejsi. Chcemy, aby z radością mogli spędzać z nami czas. Dlatego staramy się, aby nasze usługi były pełne najlepszej rozrywki, a nasza obsługa przyjazna, pomocna i profesjonalna. Klienci to widzą, doceniają i nas polecają. I mamy na to dowody.