Już milion osób pokochało
nowy dekoder Horizon.

Teraz TWOJA kolej!

 
 
 

Córka nagrywa koncert, a Ty chcesz nagrać mecz?

 

Nie musicie już wybierać, bo dekoder Horizon może nagrywać aż do 4 programów jednocześnie. Zobacz film, aby dowiedzieć się więcej jak nagrywać używając dekodera Horizon.

 

Wróć do góry

 

Wszystko w jednym dekoderze

 

Ciesz się swoimi ulubionymi filmami i serialami UPC. Wspaniała telewizja, szybki internet i wygodny telefon. Wszystko w ultranowoczesnym dekoderze Horizon.

 
 

Koniec kłótni o pilota

 

Dzięki aplikacji Horizon Go każdy w Twojej rodzinie może oglądać telewizję, gdzie chce i na czym chce. W domu i poza domem, również na smartfonie, tablecie czy laptopie.

 

 

 

Wróć do góry

 

Przejrzyste i intuicyjne menu

 

Nowoczesny interfejs Horizon sprawia, że korzystanie z domowej rozrywki jest jeszcze przyjemniejsze.

 
 

Więcej niż zwykły pilot

 

Z jednej strony masz funkcje pilota, a z drugiej wygodną wyszukiwarkę. Po prostu wpisujesz, czego szukasz i wciskasz OK. Już nie musisz kierować pilota w stronę dekodera i możesz przełączać kanały nawet z innego pokoju.

 

Wróć do góry

 
 

Obsługa telewizora pilotem do dekodera

 

Pilot oprócz obsługi dekodera Horizon, umożliwia sterowanie podstawowymi funkcjami telewizora. Konfiguracja telewizora jest prosta. Zobacz wideo, aby zobaczyć jak sparować pilota Horizon z telewizorem.

 

Wybierz markę telewizora

 

UPC NA ŻĄDANIE – Horizon

 

Z UPC NA ŻĄDANIE wybierasz spośród tysięcy filmów i programów, które możesz oglądać w dowolnym czasie. Obejrzyj film, aby poznać szczegóły UPC NA ŻĄDANIE.

 

Wróć do góry

 
 

Blokada rodzicielska

 

Dzięki kontroli rodzicielskiej możesz ograniczyć dostęp do programów przeznaczonych jedynie do określonej grupy wiekowej. Obejrzyj film instruktażowy, aby zobaczyć jak działa ta funkcja.

 
 

Program TV - Horizon

 

Program TV to szczegółowe informacje o wszystkich programach na ekranie telewizora. Aby uruchomić program TV naciśnij przycisk "Program TV" na pilocie.

 

Wróć do góry

 
 

Zmiana kodu PIN

 

Na dekoderze Horizon kodem PIN chronione są treści dodatkowo płatne oraz te, które mogą być nieodpowiednie dla wybranej grupy wiekowej. Obejrzyj film instruktażowy, aby zobaczyć jak w łatwy sposób zmienić kod PIN.