Rewolucja w oglądaniu TV

Pożegnaj to co przeciętne, powitaj Horizon - nową telewizję nieskończonych możliwości. Teraz z innowacyjną usługą Replay TV! Nie czekaj! Dołącz do UPC już dziś!

 • Replay TV
  Oglądaj to, na co masz ochotę nawet do 7 dni wstecz bez nagrywania.
 • Horizon Go
  Telewizja mobilna, z którą oglądasz ulubione programy tam gdzie lubisz i na czym lubisz.
 • Superszybki internet
  Super zasięg Wi-Fi w całym domu na kilku urządzeniach jednocześnie, dzięki modemowi Connect Box.
 • Bogactwo wrażeń
  Blisko 180 kanałów TV, a do tego biblioteka filmów i seriali My Prime albo kanały ELEVEN SPORTS dla wielbicieli sportowych emocji.
 • Multimedialny dekoder Horizon
  Dekoder, który łączy w sobie internet i telewizję, a do tego nagrywa aż 4 programy jednocześnie.
Santander LaLiga dostępna tylko w ELEVEN SPORTS.
Nowy początek oglądaj w UPC NA ŻĄDANIE © 2016 Xenolinguistics, LLC. All Rights Reserved

Nowy wymiar telewizji UPC

Nowość Replay TV+

Przegapiłeś ostatni odcinek ulubionego serialu? A może nie zdążyłeś na po­czątek meczu? Nie szkodzi! Z innowacyjną usługą Replay TV możesz oglą­dać programy nawet do 7 dni wstecz!

Horizon Go+

Mniej ograniczeń! Teraz możesz oglądać swoje ukochane programy gdzie chcesz i na czym chcesz!

My Prime i UPC NA ŻĄDANIE+

Ciesz się dostępem do blisko 3000 filmów i seriali! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

-
Oglądaj to co lubisz, na czym chcesz nawet do 7 dni wstecz.
Replay TV
Replay TV daje Ci większy wybór, bo masz dostęp do progra­mów również do 7 dni od ich emisji. I to bez nagrywania! A to nie wszystko. Jeśli przegapisz początek meczu, a chciałbyś zobaczyć pierwszą bramkę możesz obejrzeć go od począt­ku!
Usługa Replay TV jest dostępna z dekoderem Horizon oraz w telewizji mobilnej Horizon Go.
-
Horizon Go
Oglądasz w domu? Oglądaj na mieście! Z telewizją mobilną Horizon Go masz dostęp do ponad 100 kanałów TV, a także ulubio­nych filmów i seriali również na smartfonie, tablecie, laptopie!
-
My Prime i UPC NA ŻĄDANIE
My Prime to biblioteka ponad 2000 filmowych i serialowych hitów oraz koncertów i bajek dla dzieci. W ramach Twojego abonamentu masz dostęp do wszystkich tytułów, które oglądasz kiedy chcesz, ile razy chcesz – bez limitów i przerw na reklamy!

W UPC NA ŻĄDANIE każdy znajdzie coś dla siebie! To ponad 600 gorących premier prosto z kina! Filmy na każdy nastrój. Zapierające dech w piersiach kino akcji, trzymające w napięciu thrillery, bawiące do łez komedie czy wzruszające historie miłosne. Wypożyczaj i płać tylko za to co chcesz oglądać!

Domowe centrum rozrywki!

Nagrywarka

Córka nagrywa koncert a Ty chcesz nagrać mecz? Nie musicie już wybierać! Dekoder Ho­rizon może nagrywać aż do 4 programów jed­nocześnie! A do tego 500 GB dysk pozwala nagrać blisko 300...

więcej >>

Więcej niż zwykły pilot!

Tylko z dekoderem Horizon z jednej strony masz pilota a z drugiej wygodną wyszukiwarkę! Teraz serfowanie po YouTubie i innych aplika­cjach będzie jeszcze łatwiejsze! Wystarczy wpisać czego szukasz i gotowe!...

więcej >>

WiFi 5GHz

Poczuj prędkość bez granic! Dzięki sieci WiFi 5Ghz masz szybszy transfer danych a do tego stabilne i szybkie łącze bez kabli! Czego chcieć więcej?

komunikacja
radiowa