Tabu

Intrygujący serial z Tomem Hardym w roli tajemniczego podróżnika, który powraca w rodzinne strony, aby objąć spadek po ojcu.

Wielkie kłamstewka

Nowy miniserial HBO z Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach opowiedziany oczami trzech kobiet.

Twin Peaks - nowy sezon

To jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszechczasów. Nowa produkcja SHOWTIME® zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana.

TWIN PEAKS, 18 odcinków, premiera wyłącznie w HBO i HBO GO 22 maja

Gdzie jest Dory

Znana z filmu Gdzie jest Nemo cierpiąca na zaniki pamięci rybka Dory wyrusza do Kalifornii, by odnaleźć rodziców.

Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia

Kontynuacja kinowego hitu z 2014 roku – niezwyciężone żółwie ninja strzegą miasta przed groźnymi bandytami.

Disney na pokładzie

Oglądaj ulubione bajki ze studia Disney w HBO GO. Tylko tutaj znajdziesz 90 produkcji kultowego studia rocznie, z czego ponad 20 ekskluzywnie. Najnowsze filmy tuż po premierze kinowej, kultowe tytuły takie jak „Kraina lodu” czy „Król lew”, a także klasyka Disney’a.

Odkryj nowy wymiar rozrywki z HBO GO i HBO OD

Oglądaj ulubione programy, wiele przed premierą telewizyjną, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Do dyspozycji masz ponad 800 filmów i 140 seriali! Z usługi możesz korzystać z dekodera UPC, komputera, tabletu czy smartfona.

Tabu

Intrygujący serial z Tomem Hardym w roli tajemniczego podróżnika, który powraca w rodzinne strony, aby objąć spadek po ojcu.

Dolina ciszy

Braszów w Rumunii. Filip i Horia są przyjaciółmi, między którymi rodzi się uczucie. Pewnego dnia wybierają się razem do domku w lesie. Tam niespodziewanie stają się świadkami kilku morderstw. 

Świadek

Dwóch spotykających się po kryjomu nastolatków jest świadkami brutalnej zbrodni. W obawie o swoje życie postanawiają nikomu o tym nie mówić.

Baranek Shawn

Baranek Shaun razem ze swoimi przyjaciółmi ze stada przeżywa ekscytujące przygody, których rezultaty stara się ze wszystkich sił ukryć przed poczciwym właścicielem gospodarstwa.

Iron Man

Miliarder Tony Stark tworzy zaawansowaną technologicznie zbroję. Jako Iron Man zaczyna używać jej do zwalczania przestępczości. W HBO zobaczysz wszystkie części jego przygód.

Kapitan Ameryka

Obejrzyj wszystkie trzy odsłony przygód legendarnego Kapitana Ameryki - bohatera popularnego komiksu wydawnictwa Marvel.

Westworld

Westworld to mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. To opowieść o świecie, w którym każdy człowiek może zrealizować nawet najbardziej wyrafinowane fantazje.

Gra o Tron

Bijąca rekordy popularności ekranizacja sagi George’a R. R. Martina – epickiej opowieści o krainie Westeros i zaciekłej walce o Żelazny Tron. W HBO obejrzysz wszystkie sezony serialu.

Kanały

HBO HD - najnowsze i największe hollywoodzkie produkcje, wielokrotnie nagradzane seriale koncerty gwiazd muzyki i programy rozrywkowe, a wszystko to w doskonałej jakości HD.

Hollywoodzkie filmy i seriale dostępne przez 24 godziny na dobę na wyciągnięcie pilota. Doskonała rozrywka dla całej rodziny, a wszystko to w doskonałej jakości HD.

HBO3 to kanał, którego program obejmuje własne produkcje HBO, w tym filmy amerykańskiego HBO i jego lokalnych oddziałów oraz kultowe seriale takie jak Gra o tron, Pakt, Wataha, Rodzina Soprano czy Kompania Braci.

Dodatkowo

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje nieograniczony dostęp do biblioteki ponad 2 500 godzin programu: własnych produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty. Użytkownik sam decyduje, gdzie i kiedy będzie oglądał wybrane przez siebie filmy i seriale. Serwis jest dostępny na komputerze, tablecie i smartfonie - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Abonament upoważnia do korzystania z aplikacji HBO GO na czterech urządzeniach!

HBO ON DEMAND to dostęp przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do około 2000 godzin najlepszych filmów i programów TV prezentowanych przez HBO. Dostęp do kolekcji HBO ON DEMAND mają Abonenci HBO w Telewizji Cyfrowej UPC, będący w zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE.