Oferta

Teraz pakiet HBO otrzymasz nawet na 4 miesiące w prezencie! A w tym:

Trzy kanały TV:

 

HBO HD

HBO HD

HBO HD - najnowsze i największe hollywoodzkie produkcje, wielokrotnie nagradzane seriale koncerty gwiazd muzyki i programy rozrywkowe, a wszystko to w doskonałej jakości HD.
HBO 2 HD

HBO 2 HD

Hollywoodzkie filmy i seriale dostępne przez 24 godziny na dobę na wyciągnięcie pilota. Doskonała rozrywka dla całej rodziny, a wszystko to w doskonałej jakości HD.
HBO 3 HD

HBO 3 HD

HBO3, dawniej HBO Comedy, to nadający pod zmienioną nazwą kanał, którego program obejmuje własne produkcje HBO, w tym filmy amerykańskiego HBO i jego lokalnych oddziałów oraz kultowe seriale takie jak Gra o tron, Pakt, Wataha, Rodzina Soprano czy Kompania Braci.

 

Dwa dodatki:

HBO On Demand

HBO On Demand

HBO ON DEMAND to dostęp przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do około 2000 godzin najlepszych filmów i programów TV prezentowanych przez HBO. Dostęp do kolekcji HBO ON DEMAND mają Abonenci HBO w Telewizji Cyfrowej UPC, będący w zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE.
Opcja HBO GO

HBO GO - Nowość w UPC!

HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje nieograniczony dostęp do biblioteki ponad 2 500 godzin programu: własnych produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty. Użytkownik sam decyduje, gdzie i kiedy będzie oglądał wybrane przez siebie filmy i seriale. Serwis jest dostępny na komputerze, tablecie i smartfonie - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Abonament upoważnia do korzystania z aplikacji HBO GO na czterech urządzeniach!

więcej »

HBO GO

HBO GO

To internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje nieograniczony dostęp do biblioteki ponad 2 500 godzin programu: własnych produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty. Użytkownik sam decyduje, gdzie i kiedy będzie oglądał wybrane przez siebie filmy i seriale. Serwis jest dostępny na komputerze, tablecie i smartfonie - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Abonament upoważnia do korzystania z aplikacji HBO GO na czterech urządzeniach!

Filmy i seriale gdzie chcesz i kiedy chcesz:

 • - na komputerze,
 • - smartfonie,
 • - tablecie,
 • - a także bezpośrednio na telewizorze.

Tylko tutaj znajdziesz:

 • - ponad tysiąc godzin filmów i seriali produkcji HBO, dostępnych tylko w HBO GO
 • - premiery filmowe, seriale i dokumenty z najnowszej oferty HBO
 • - najnowsze odcinki seriali HBO nawet dzień po premierze amerykańskiej

Ponadto w HBO GO:

 • - pełne sezony seriali z oferty HBO
 • - wybrane filmy i seriale przed premierą w HBO
 • - Bibliteka Disneya
 • - Kultowe filmy i bajki dostępne bez limitu w HBO GO

HBO OD

HBO GO

HBO ON DEMAND to dostęp przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do około2000 godzin najlepszych filmów i programów TV prezentowanych przez HBO. Dostępdo kolekcji HBO ON DEMAND mają Abonenci HBO w Telewizji Cyfrowej UPC, będącyw zasięgu usługi UPC NA ŻĄDANIE.

HITY HBO

Pakt II

Premiera 20 listopada. 6 odcinków w sezonie.
Gatunek: Sensacyjny, Thriller

W dniu premiery na HBO GO dostępne będą 2 premierowe odcinki.

Drugi sezon serialu HBO “Pakt” z Marcinem Dorocińskim w roli nieustępliwego śledczego który wpada na trop powiązań na najwyższych szczeblach władzy.

Zobacz zwiastun

Westworld

Premiera 3 października. 10 odcinków w sezonie.
Gatunek: Since Fiction, Obyczajowy

Wszystkie odcinki są dostępne w aplikacji HBO GO.

Dziesięcioodcinkowy serial HBO Westworld to mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. To opowieść o świecie, w którym każdy człowiek może zrealizować nawet najbardziej wyrafinowane fantazje.

Zobacz zwiastun

Młody Papież

Premiera 28 października. 10 odcinków w sezonie
Gatunek: Dramat, Komedia

Wszystkie odcinki są dostępne w aplikacji HBO GO.

Serial w reżyserii laureata Oscara Paolo Sorrentino opowiadający historię Piusa XIII, pierwszego amerykańskiego papieża w historii Kościoła. W roli głównej nominowany do dwóch Oscarów Jude Law. człowieczej samotności, by odnaleźć Boga, którego mógłby dać ludziom. I sobie samemu.

Zobacz zwiastun
2 miesiące
0 zł
Kolejne miesiące:
30 zł
Aktywacja:
29,90 zł
Okres zobowiązania: 12 miesięcy
4 miesiące
0 zł
Kolejne miesiące:
30 zł
Aktywacja:
29,90 zł
Okres zobowiązania: 24 miesiące