Hbo GO

Wraz z HBO GO otrzymujesz dostęp online do najlepszych produkcji HBO, hitów prosto z kina i ogromnej biblioteki Disneya! Oglądaj gdzie chcesz i kiedy chcesz ponad 800 filmów i 140 seriali!

Zamów HBO GO:

Materiały Specjalne

Wideo

Zdjęcia w Hiszpanii i na Islandii

Najlepsze sceny kulinarne

Droga Cersei

Disney w

Dziesiątki najlepszych bajek Disney’a w jednym miejscu!

Vaiana: Skarb oceanu

Animowana opowieść o walecznej polinezyjskiej księżniczce, która postanawia ocalić swoją wyspę przed katastrofą. Nominacje do Złotego Globu i Oscara.

Kroniki Times Square

Kroniki Times Square to nowa produkcja Davida Simona i George’a Pelecanosa o czsach, w których pionierzy przemysłu porno rozkręcali swoje interesy w centrum największej amerykańskiej metropolii. W rolach głównych występują James Franco i Maggie Gyllenhaal.

Dexter

Akcja serialu skupia się wokół Dextera Morgana (Michael C. Hall), który za dnia pracuje jako analityk śladów krwi w Miami Metro Police Department, nocą jest seryjnym mordercą. Pierwszy sezon serialu tworzono na podstawie powieści Jeffa Lindsaya Demony Dextera.

Gra o tron

Siedem rodów walczy na śmierć i życie o władzę nad krainą Westeros. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czteroma stronami Królestw, a zażarta walka o Żelazny Tron niesie ze sobą nieprzewidywalne konsekwencje.

Łotr I. Gwiezdne wojny – historie

Nominowana w dwóch kategoriach do Oscara, historia grupy rebeliantów, których celem jest zdobycie planów imperialnej Gwiazdy Śmierci. Plus Felicity Jones, Diego Luna.

Tabu

Intrygujący serial z Tomem Hardym w roli tajemniczego podróżnika, który powraca w rodzinne strony, aby objąć spadek po ojcu.

Wielkie kłamstewka

Nowy miniserial HBO z Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach opowiedziany oczami trzech kobiet.

Pasażerowie

Na odległą planetę zostaje wysłana misja kosmiczna. Podróż ma trwać 120 lat. Niestety, proces hibernacji zawodzi i dwoje uczestników ekspedycji – mechanik Jim (Chris Pratt) oraz pisarka Aurora (Jennifer Lawrence) – budzi się 90 lat za wcześnie.

Płoty

Denzel Washington jako przedstawiciel klasy robotniczej, który stara się zapewnić byt swojej rodzinie i walczyć z uprzedzeniami rasowymi.

Powidoki

Andrzej Wajda żegna się z widzami przejmującą opowieścią o niepokornym awangardowym artyście – Władysławie Strzemińskim. W roli głównej Bogusław Linda.

Ray Donowan

Piąty sezon serialu z Lievem Schreiberem w roli prywatnego konsultanta, który zajmuje się rozwiązywaniem nietypowych problemów wpływowych mieszkańców Los Angeles.

Zarejestruj się w

Usługę możesz aktywować na stronie UPC, poprzez panel Moje UPC, w kilku prostych krokach.

Krok 1

Zaloguj się do Moje UPC

Krok 2

Wybierz zakładkę Usługi, a następnie Telewizja.

Krok 3

W części Usługi dodatkowe kliknij Zarejestruj się w HBO GO

Krok 4

Ustal nazwę użytkownika - Nick i hasło, zaznacz akceptację Regulaminu oraz kliknij Rejestracja.

Gratulacje

Ustal nazwę użytkownika - Nick i hasło, zaznacz akceptację Regulaminu oraz kliknij Rejestracja.

Wolisz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 817 817 817

Oferty dla Ciebie

HBO GO przez 1 miesiąc w prezencie

1 miesiąc 0 zł
Kolejny miesiąc: 30 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania: Brak

Promocja dotyczy klientów Internetu UPC.
Posiadasz usługę Internet + Telewizja od UPC?
Sprawdź promocje dla Ciebie >

HBO GO przez 2 miesiące w prezencie

2 miesiące 0 zł
Kolejny miesiąc: 30 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania: 12 miesięcy

Promocja dotyczy klientów Internetu UPC
Posiadasz usługę Internet + Telewizja od UPC?
Sprawdź promocje dla Ciebie >