Pakiet FilmBox

Pakiet filmowy

pakiet filmbox upc
 
 

Najgłębsze emocje, najszybsza akcja, najpiękniejsze aktorki, najseksowniejsi aktorzy, najśmieszniejsze komedie, największe dramaty. Po prostu... najwięcej kina w telewizji. 6 wyśmienitych kanałów filmowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie, również w jakości HD.

 

Abonenci pakietu FilmBox mogą ZA DARMO oglądać najlepsze produkcje światowego kina w FilmBox ON DEMAND*.

Kanały

Poznaj kanały dostępne w pakiecie FilmBox

 FilmBox

Kino TV

Kino TV to kanał filmowy prezentujący kino rozrywkowe w najczystszej postaci. W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.
FilmBox HD

FilmBox Action

FilmBox Action - kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje zróżnicowany repertuar – od kryminałów i filmów sensacyjnych przez westerny i obrazy katastroficzne aż po thrillery i horrory. Większość kontentu to produkcje europejskie i amerykańskie, nie brakuje także kina azjatyckiego. W ciągu dnia ramówkę wypełniają propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Poza filmami fabularnymi w programie FilmBox Action można znaleźć również seriale.
FilmBox HD

FilmBox Arthouse HD

FilmBox Arthouse HD to filmy, które wypada znać. Wiele z nich należy do kanonu 100 najważniejszych arcydzieł światowego kina. FilmBox Arthouse to wysmakowane dzieła, które zazwyczaj obejrzeć można jedynie na festiwalach filmowych, ale też obrazy klasyków kina: Hitchcocka, Bertolucciego, Felliniego czy Viscontiego. FilmBox Arthouse HD to także niezwykłe dokumenty przypominające osoby, które nie mogą zostać zapomniane oraz filmy krótkometrażowe poruszające najistotniejsze problemy współczesnego świata.
FilmBox Extra

FilmBox Premium (dawniej FilmBox Extra)

FilmBox Premium to gratka dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do najlepszych produkcji filmowych, zanim zostaną pokazane w telewizjach naziemnych. FilmBox Premium to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie to główne atuty tego wyjątkowego kanału.
FilmBox Family

FilmBox Family

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana!
FilmBox HD

FilmBox Extra HD (dawniej FilmBox HD)

FilmBox Extra HD oferuje przeboje kinowe, znakomite filmy i genialne seriale w najwyższej jakości obrazu i dźwięku powalające poczuć klimat prawdziwego wielkoekranowego kina. FilmBox Extra HD adresowany jest dla szczególnie wymagających miłośników kina, dla których znakomita jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film.

 

Poznaj FilmBox ON DEMAND

 FilmBox ON DEMAND

FilmBox ON DEMAND

FILMBOX ON DEMAND to dostęp przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do bazy najlepszych filmów prezentowanych przez FilmBox.

Promocja

Promocja!

Pakiet FilmBox tylko za 11 zł miesięcznie

 

Warunki promocji:

  • Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów pakietu FilmBox
  • Okres trwania umowy wynosi 12 miesięcy
  • Aktywacja 29,90 zł
  • Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj

 

Pamiętaj, że kanały Premium możesz zamówić w łatwy sposób również za pomocą dekodera Telewizji Cyfrowej UPC, na kanale 15.

*Usługa dostępna dla Abonentów będących w zasięgu UPC NA ŻĄDANIE.

Podsumowanie

Miesięcznie
11 zł
Aktywacja
29,90 zł


W promocji:
Abonament obniżony z 16 do 11 zł