Pakiet eXtra

Pakiet dla dorosłych

pakiet extra upc dla dorosłych
 
 

Pakiet zawiera 3 kanały dla dorosłych: Hustler TV, Brazzers TV, Private TV oraz 3 kanały sportowe i hobbystyczne: Ginx TV, Nautical Channel, Motowizja TV.

Kanały

Poznaj kanały dostępne w pakiecie eXtra

Hustler TV

Hustler TV

Hustler TV prezentuje gorące filmy i seriale dla dorosłych nadawane 24h/7 dni w tygodniu, czyli porcja filmów dla dorosłych w najlepszym wydaniu.
Brazzers TV

Brazzers TV

Brazzers TV to niesamowicie gorący, nadawany 24h/7 dni w tygodniu kanał, pokazujący odważne produkcje z najlepszych studiów filmowych.
Private TV

Private TV

Private TV - pobudź swoją wyobraźnię oglądając dziewczyny z sąsiedztwa w wyjątkowo pikantnych sytuacjach.
Ginx TV

Ginx TV

GINX TV to propozycja dla miłośników gier wideo. Na ramówkę stacji składają się programy poświęcone grom na konsole, komputery PC, aplikacje i urządzenia mobilne.
Nautical Channel

Nautical Channel

To kanał dedykowany fanom łodzi i żeglarstwa. Na antenie relacje z prestiżowych regat, ciekawostki żeglarskie, turystyka morska oraz luksusowe łodzie.
Motors TV

Motowizja HD

Motowizja HD to kanał dla pasjonatów motoryzacji. Prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Kanał dostępny również w Pakiecie Max HD Telewizji Cyfrowej UPC.

Promocja

Promocja!

Pakiet eXtra tylko za 21 zł miesięcznie

 

Warunki promocji:

  • Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów pakietu eXtra
  • Zobowiązanie na 12 miesięcy
  • Aktywacja 0 zł
  • Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj

 

Pamiętaj, że kanały Premium możesz zamówić w łatwy sposób również za pomocą dekodera Telewizji Cyfrowej UPC, na kanale 15.

Podsumowanie

Miesięcznie
21 zł
Aktywacja
0 zł