Oferta

Teraz pakiety CANAL+ w specjalnej promocji! Pierwsze dwa miesiące tylko za 21,21 zł! Wybierz swój pakiet i ciesz się najlepszą filmową i sportową rozrywką w Twoim domu!

Pakiet CANAL+ SELECT

W jego skład wchodzi 7 kanałów tematycznych:

Pakiet CANAL+  PRESTIGE

W jego skład wchodzi 9 kanałów tematycznych. Wszystkie kanały pakietu CANAL+ SELECT plus dwa dodatkowe kanały tematyczne:

Dowiedz się więcej na temat programów w pakiecie CANAL+

To flagowy kanał premium oferujący bogaty wybór filmów fabularnych i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. Premiery największych hitów kinowych prezentowanych w telewizji po raz pierwszy.
Czytaj więcej
To specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich, którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu na CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ w CANAL+1 rozpocznie się godzinę później.
Czytaj więcej
To kanał premium, który przeniesie Cię w wymiar filmowej rozrywki na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina.
Czytaj więcej
To kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ Family to bogata oferta seriali i filmów familijnych, animowanych filmów dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych.
To dwa uzupełniające się kanały premium poświęcone bogatej ofercie sportowej. Znajdziesz tu najwyższej klasy futbol: mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, a także rozgrywki angielskiej Barclays Premier League oraz hiszpański Puchar Króla.
Czytaj więcej
W ofercie nSport_ HD znajdują się transmisje spotkań Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europejskiej UEFA, mecze ekstraklasy, najlepsza żużlowa liga na świecie – PGE Ekstraliga wraz z cotygodniowym magazynem, analizującym najciekawsze spotkania.
To kanał premium będący zupełnie nową odsłoną propozycji CANAL+. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru. Najnowsze seriale bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału.
Unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, które przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla ludzi szukających inspiracji, zainteresowanych różnymi aspektami współczesnego świata jak i zakamarkami historii. Odkrywamy nieznane fakty.
Czytaj więcej

Hity CANAL+

7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH

Polski kinowy superprzebój. Siedmiu mężczyzn, siedem kobiet i siedem historii z miłością w roli głównej. Dla wielbicieli takich filmów, jak „Listy do M.” czy „Planeta singli”.

Zobacz zwiastun

MOJE CÓRKI KROWY

Świeżość, dyskretny humor, mądre dialogi i najlepsi polscy aktorzy. Nagroda Publiczności, Nagroda Dziennikarzy na FPFF w Gdyni 2015.

NA GRANICY

Niedziela 15 stycznia godz. 21:00

Pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów – Andrzej Chyra i Marcin Dorociński w thrillerze „Na granicy”.

KOCHAJ

Niedziela 22 stycznia godz. 21:00 - po raz pierwszy w telewizji

Thriller z najważniejszymi filmowymi nagrodami świata. Oscar® dla Leonardo di Caprio! Doskonałe aktorstwo i klimat, którego nie zapomnisz.

BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI 2

Co kryje przeszłość dziewczyny z tatuażem? „Blindspot: Mapa zbrodni”, sezon 2, tylko w CANAL+.

Zobacz zwiastun

BOWIE: THE MAN WHO CHANGED THE WORLD

Wtorek 10 stycznia 21:00 – dokument

Fascynująca podróż tropem jednego z największych bohaterów popkultury: Dawida Bowie.

Zobacz zwiastun

Zamów na upc.pl i oglądaj już za 15 minut!

2 miesiące
21,21 zł
Kolejne miesiące:
49 zł
Aktywacja:
29,90 zł
Okres zobowiązania: 12 miesięcy
2 miesiące
21,21 zł
Kolejne miesiące:
69 zł
Aktywacja:
29,90 zł
Okres zobowiązania: 12 miesięcy