Pakiety dodatkowe

Telewizja cyfrowa

Dostosuj swoją telewizję dla całej rodziny.

Wybierz z zaproponowanych pakietów dodatkowych i oglądaj premiery kinowe na własnej kanapie, bierz udział w wydarzeniach sportowych na żywo i spędzaj czas z najbliższymi z kinem familijnym.

 
 
pakiet-HBOHD

Pakiet HBO HD

HBO, HBO 2 i HBO 3 w jakości HD, a do tego HBO ON DEMAND i HBO GO to potężna dawka najlepszej rozrywki dla całej rodziny dostępna tam gdzie chcesz i kiedy chcesz.

 

W prezencie nawet przez 4 miesiące

Potem 30 zł miesięcznie

pakiet-cienemax

Pakiet Cinemax HD

Specjalna oferta dla prawdziwych kinomanów, w której wiele zarówno kasowych jak i tych alternatywnych produkcji filmowych. Dwa kanały Cinemax to propozycja, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów kina.

 

10 zł miesięcznie

pakiet canal plus

Pakiet Canal+

Pakiety CANAL+ to wszystko, co najlepsze w telewizji. Dowiedz się więcej o pakietach CANAL+ SELECT oraz CANAL+ PRESTIGE.

 

od 21,21 zł miesięcznie

pakiet-Filmbox

Pakiet FilmBox

6 kanałów filmowych FilmBox to setki godzin filmówej rozrywki dla całej rodziny. Komedie, dramaty, akcja, kino familijne - każdy znajdzie coś dla siebie.


11 zł miesięcznie

pakiet-eleven

Pakiet Mega Sport

Eleven i Eleven Sports to kanały sportowe w całości poświęcone transmisjom popularnych wydarzeń sportowych.

 

 

już od 14 zł miesięcznie

pakiet-filmklub

Pakiet FILMKLUB

Pakiet ten to do 30 aktualizowanych i wzbogacanych każdego miesiąca, filmów na żądanie wśród których znajdą się znane i lubiane produkcje.

 

14,90 zł miesięcznie

pakiet-extra

Pakiet eXtra

Pakiet zawiera 3 kanały dla dorosłych: Hustler TV, Brazzers TV i Private TV oraz 3 kanały sportowe i hobbystyczne: Motowizja HD, Ginx TV i Nautical Channel.

 

 

21 zł miesięcznie