Pakiet Select Extra HD

Pakiety telewizyjne

pakiet select extra hd
  •   (w tym HD)
  • Niezwykła jakość obrazu i dźwięku
  • Dekoder cyfrowy w ramach abonamentu
  • Ponad 2000 programów i filmów dostępnych na żądanie
  • Podłączenie 1 zł tylko na upc.pl!
 
 

Szczegóły oferty

Select Extra HD

W naszych opisach promocji nie stosujemy gwiazdek i małych czcionek. Nie ukrywamy kosztów. Najważniejsze warunki opisane są poniżej. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, znajdziesz je w regulaminie promocji umieszczonym na dole strony.

 

Okres zobowiązania:
24 miesiące

 

Opłata instalacyjna i aktywacyjna:
1 zł (zamiast 89,90 zł) - przy zamówieniu przez Internet

 

Abonament:
Przez pierwszy miesiąc - 1 zł
Kolejne miesiące i po zakończeniu okresu zobowiązania - 78 zł

 

Kto może skorzystać z promocji?
Nowi klienci Telewizji UPC

 

Kanały

Zobacz jakie kanały dostępne są w pakiecie Select Extra HD

Dekoder

Dekoder cyfrowy HD

Przykładowy dekoder HD

To klucz do telewizji cyfrowej dla najbardziej oszczędnych. Nastrój się na nowe wrażenia związane ze znakomitą jakością obrazu i dźwięku oraz innymi funkcjami Telewizji Cyfrowej UPC bez możliwości płynących z nagrywarki. Aby korzystać z jakości HD, trzeba mieć telewizor przystosowany do pracy w tym formacie.

  Dekoder cyfrowy HD
przewodnik TV (7-dniowy program TV)
przypomnienia o wybranych programach
cyfrowa jakość dźwięku i obrazu
kontrola rodzicielska
zatrzymanie programu na żywo -
przewijanie programu na żywo -
nagrywanie zaplanowanych programów -
odbiór programów HD
pojemność dysku -
czas nagrania -

Dekoder jest własnością UPC i jest udostępniany abonentom w ramach opłaty za wybrany pakiet Telewizji Cyfrowej w celu świadczenia usługi. Nie ma możliwości wymiany dekodera na inny model.

Opcje

Dodatkowe pakiety kanałów

Uzupełnij bogatą ofertę kanałów UPC poniższymi kanałami Premium. Jeśli chcesz powrócić do oryginalnego wyboru, kliknij przywróć pierwotny pakiet

 
 

Najczęstsze pytania

Najczęściej zadawane pytania

Jak sprawdzić dostępność usług UPC na moim adresie?

Na stronie głównej www.upc.pl możesz sprawdzić jakie usługi świadczy UPC pod Twoim adresem. Sprawdzenie dostępności konkretnej oferty dokonywane jest też w pierwszym kroku formularza zamówienia, po wpisaniu adresu instalacji usług.

Czym różni się telewizja cyfrowa od telewizji analogowej?

Telewizja Cyfrowa UPC oznacza zupełnie nową jakość oglądania telewizji. W ramach nowej oferty zyskujesz nie tylko cyfrową jakość obrazu i dźwięku, ale przede wszystkim wygodę i elastyczność. Cyfrowe możliwości pozwalają jeszcze lepiej dostosować telewizję do potrzeb domowników - można oglądać wybrane programy telewizyjne dokładnie wtedy, kiedy się ma na to czas i ochotę, a nawet zatrzymać telewizję na żywo.  

Czy żeby oglądać telewizję cyfrową potrzebuję telewizora HD?

Nie. Telewizor z funkcją HD pozwoli oglądać kanały w wysokiej rozdzielczości HD, ale nawet na zwykłych telewizorach zobaczysz wyraźną poprawę jakości obrazu i dźwięku w porównaniu do telewizji analogowej.

Co to jest UPC NA ŻĄDANIE?

Jest to usługa umożliwiająca oglądanie filmów i programów w dowolnym momencie, wtedy kiedy masz na to ochotę. Możesz skorzystać z bogatej oferty filmów i programów bez potrzeby wychodzenia z domu. Pozycje są podzielone na kategorie tematyczne, a wyszukiwarka ułatwia znalezienie poszukiwanej pozycji. Zamówienie możesz złożyć przez dekoder, odtwarzanie zamówionego filmu rozpocznie się natychmiast po jego zamówieniu.

 

*Dostępność usługi ograniczona terytorialnie