Wybierz pakiet

Miesięcznie 49,90 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy
Miesięcznie 59,90 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy

Oferta CANAL+ to 8 kanałów premium, nieprzerywanych reklamami.

odkryj Canal+
Zamawiasz za 15 minut oglądasz

Wybierz pakiet

Miesięcznie 49,90 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy
Miesięcznie 59,90 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy

Oferta CANAL+ to 8  kanałów premium, nieprzerywanych reklamami.

odkryj Canal+

BODYGUARD ZAWODOWIEC

Kto jest najlepszym ochroniarzem na świecie? Odpowiedź jest prosta – Michael Bryce. Jego fani twierdzą, że pod czujnym okiem Bryce’a człowiek staje się nieśmiertelny, jednak tym razem pewne zadanie przerośnie nawet jego kompetencje. Gdy ochroniarz ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę, pojawia się wiele komplikacji. Ich tropem rusza bowiem cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród…

Sobota 25 sierpnia godz. 21:00

PIKNIK POD WISZĄCĄ SKAŁĄ

Wdowa Hester Appleyard przybywa do Australii i zakłada szkołę dla dziewcząt z dobrych domów. W dniu Świętego Walentego pozwala uczennicom zorganizować piknik. Miranda, Irma, Marion i Edith wraz z nauczycielką, panną McCraw, wyruszają w nieznane miejsce. Tego samego dnia kobiety znikają. Udaje się odnaleźć tylko jedną z nich. Niestety, nie pamięta, co wydarzyło się podczas pikniku pod Wiszącą Skałą…

Czwartki od 2 sierpnia godz. 20:00

IL CACCIATORE. POLOWANIE NA MAFIĘ

Serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Palermo, 1993. Po latach rozlewu krwi, podczas których wymiar sprawiedliwości skupiał się na aresztowaniach drobnych przestępców, nadszedł czas, by zająć się mafijnymi szefami. Ulice Palermo są przesiąknięte krwią przez wojnę pomiędzy mafijnymi klanami odbierającymi życie zarówno przestępcom, jak i niewinnym.

Czwartki od 2 sierpnia godz. 21:00

KINGSMAN: ZŁOTY KRĄG

Kwatera tajnych służb Kingsman zostaje zrównana z ziemią, a los świata wisi na włosku. Zagraża mu szefowa kartelu narkotykowego, Poppy Adams. Załamani sytuacją brytyjscy agenci odkrywają, że w USA istnieje organizacja szpiegowska o równie bogatym doświadczeniu. Członkowie obu jednostek postanawiają zapomnieć o dzielących ich różnicach i razem stawić czoło wrogowi, który dąży do władzy nad światem.

Piątek 31 sierpnia godz. 21:00

RODZINA TUCHE: WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ, RODZINA

Dwa lata po spełnieniu „amerykańskiego snu”, stęskniona za dawnym życiem rodzina Tuche wraca do kraju. Okazuje się, że nie jest to takie proste. TGV nie zatrzymuje się bowiem w ich wiosce Bouzolles. Poirytowany tym faktem Jeff, chcąc zmienić trasę pociągu i świat, decyduje się na kandydowanie w wyborach prezydenckich. Zdobywa zaufanie wyborców i tym samym zostaje głową państwa.

Sobota 11 sierpnia godz. 21:00

Porwany

4-letni Frankie jest spełnieniem marzeń i oczkiem w głowie dla Kate McCoy. Pewnego dnia, podczas zabawy w wesołym miasteczku, na oczach matki zamaskowani przestępcy uprowadzają chłopca. Przy zgłoszeniu porwania, szeryf pokazuje kobiecie tablicę zapełnioną zdjęciami zaginionych dzieci, dając do zrozumienia, że szanse na znalezienie chłopca są nikłe. Kate bez wahania bierze sprawy w swoje ręce i rusza w pościg za porywaczem.

Sobota 4 sierpnia godz. 21:00

START
EKSTRAKLASY

20 lipca startuje kolejny sezon piłkarskiej Ekstraklasy! Tego dnia zapraszamy na mecz Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. 21 lipca meczem z Zagłębiem Lubin sezon zainauguruje Mistrz Polski - Legia Warszawa.

Korona Kielce - Legia Warszawa, 28 lipca

STULATKOWIE ZA KÓŁKIEM

Zabawny, wzruszający i pouczający serial dokumentalny o brytyjskich kierowcach w wieku 100+. Autostrady, korki i niespodziewane zdarzenia drogowe oczami dziarskich stulatków, dla których samochód to synonim wolności. Większość bohaterów serialu prowadziła samochód zanim wprowadzono testy na prawo jazdy. Teraz staruszkowie żartują, że lepiej prowadzą auto niż chodzą. Czy mimo zaawansowanego wieku nadal są sprawnymi kierowcami, czy może stwarzają zagrożenie?

Poniedziałki od 13 sierpnia godz. 20:30

Decydujesz,
kiedy oglądasz


CANAL+ NA ŻYCZENIE to usługa, która bazuje na bibliotece filmów, seriali i programów emitowanych na antenie CANAL+. Twoje ulubione programy i filmy dostępne są natychmiast, bez czekania i bez reklam, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – kiedy tylko chcesz!

Kanały

 • canal plus

  CANAL + to największe hity filmowe i serialowe prezentowane w telewizji po raz pierwszy, nieprzerywane reklamami. Kino prosto z Hollywood, najnowsze polskie hity, filmy fabularne i animowane. Najwięksi reżyserzy i aktorzy. Autorskie programy, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu oraz największe wydarzenia sportowe. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus one

  CANAL+ 1. Specjalny kanał telewizyjny dla spóźnialskich. Z myślą o nich każda z emisji CANAL+ na CANAL+1 rozpocznie się godzinę później. Dzięki temu zawsze zdążysz na ulubiony film, mecz lub serial, a to wszystko nieprzerywane reklamami. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus film

  CANAL + FILM to ciekawe, nagradzane tytuły filmowe prosto z Hollywood. Najnowsze filmy polskie. Wydarzenia specjalne. Największe gwiazdy filmowe i największe wytwórnie. Filmy komercyjne i kino niezależne. Filmy nieprzerywane reklamami.

 • canal plus seriale

  To kanał premium będący zupełnie nową odsłoną propozycji CANAL+. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru. Najnowsze seriale bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału. Dostępny tylko w pakiecie CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus family

  CANAL + FAMILY to kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. To bogata oferta najnowszych filmów i seriali familijnych nieprzerywanych reklamami. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus discovery

  Dokumentalny kanał premium bez reklam. Prezentujący premierowe programy wyprodukowane specjalnie dla CANAL+ DISCOVERY, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Opowiadamy o wyjątkowych ludziach, ich pasjach i osiągnięciach. Kanał stworzony dla ludzi odważnych, poszukujących wciąż nowych wrażeń i inspiracji. Dostępny tylko w pakiecie CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus sport

  CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2 to dwa sportowe kanały premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze UEFA Champions League (wszystkie mecze UCL wyłącznie w kanałach i serwisach nc+), Premier League, LOTTO Ekstraklasy, UEFA Europa League, oraz hiszpański Puchar Króla. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE

 • canal plus sport 2

  CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2 to dwa sportowe kanały premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze UEFA Champions League (wszystkie mecze UCL wyłącznie w kanałach i serwisach nc+), Premier League, LOTTO Ekstraklasy, UEFA Europa League, oraz hiszpański Puchar Króla. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE

Dodatkowo

Nie zdążyłeś obejrzeć hitu na CANAL+? Masz ochotę obejrzeć go w środku nocy lub innego dnia? Żaden problem. Abonenci CANAL+ w ramach swoich pakietów mają dostęp do bogatej oferty filmów na żądanie. CANAL+ na życzenie to ogromny wybór premier filmowych, wybranych odcinków seriali oraz innych programów.

Wolisz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 817 817 817


Regulamin promocji