UPC NA ŻĄDANIE to ponad 700 filmów

Oglądaj filmy kiedy chcesz

X-men Apocalypse
Kung Fu Panda 3
Angry Birds Movie
Warcraft: Początek
Warcraft the beginning
  • pokaż poprzedni film
  • pokaż następny film

Nowy wygląd i układ menu

Dzięki zmianom w wyglądzie menu, przeglądanie dostępnych treści i wybór tego co chce się oglądać jest teraz łatwiejsze. Plakaty filmów są większe a pod nimi prezentowane są najważniejsze informacje takie jak ocena filmu oraz dostępnośćw ramach abonamentu.

Treści na żądanie zostały uporządkowane tak, żeby można było szybko wybrać to co się chce oglądać. Można wybierać między My Prime (z ponad 2000 filmów i seriali dostępnych w ramach abonamentu), Wypożyczalnią (ponad 700 hitów, największe przeboje oraz filmy tuż po premierze kinowej), Kanałami TV (programy i seriale udostępnione przez kanały telewizyjne takie jak: TVP, TVN, Discovery Channel, Disney Channel, Cartoon Network i wiele innych) oraz Moje Video(są tu wypożyczone filmy, te które zaznaczono do obejrzenia później, pomoc oraz rekomendacje).

Rekomendacje

Chcemy aby UPC NA ŻĄDANIE dopasowywało się do użytkownika i jego upodobań. Właśnie dla tego wprowadziliśmy kategorie, w których prezentujemy treści rekomendowane specjalnie dla konkretnego użytkownika. Rekomendacje opierają się na historii obejrzanych filmów lub najczęściej wybieranych gatunków. Tytuły kategorii informują o źródle rekomendacji. W głównym menu UPC NA ŻĄDANIE zebraliśmy rekomendacje ze wszystkich dostępnych katalogów, w My Prime polecamy tylko treści z katalogu My Prime, w Wypożyczalni tylko treści filmowe a w Kanałach TV filmy i programy udostępnione przez kanały telewizyjne.

Więcej informacji o obsadzie filmów

Każdy ma swojego ulubionego aktora, aktorkę lub reżysera którego filmy może oglądać wiele razy. Od teraz, przy opisie każdego filmu, oprócz zwiastuna można zobaczyć dodatkowe informacje o obsadzie i ekipie filmowej. Można poznać biografie, obejrzeć zdjęcia a także poznać ciekawostki z życia wybranego aktora czy reżysera. Dodatkowo znajdują się tu informacje jakie filmy z danym aktorem lub reżyserem dostępne są w UPC NA ŻĄDANIE.

 
 
 

Jak korzystać

W UPC NA ŻĄDANIE to Ty decydujesz co jest grane:

  • Ponad 700 filmowych hitów do wyboru krótko po kinowej premierze,
  • Ponad 5000 pozycji ZA DARMO w ramach abonamentu

W KAŻDEJ CHWILI - wciśniej ON DEMAND na pilocie i oglądaj z całą rodziną płacąc mniej niż wynosi cena regularnego
biletu do kina.

 
 

Co potrzebujesz aby korzystać
z UPC NA ŻĄDANIE

Aby rozpoczać korzystanie z UPC NA ŻĄDANIE musisz spełnić następujące warunki:

... oraz upewnić się, że Dekoder jest prawidłowo podłączony

 
 
 
 
 
 

Najlepsze filmy

 

Filmy na każdy nastrój. Zapierające dech w piersiach kino akcji, trzymające w napięciu thrillery, bawiące do łez komedie, wzruszające historie miłosne. W UPC NA ŻĄDANIE na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 
Dowiedz się więcej Najlepsze filmy
 

KANAŁY NA ŻĄDANIE

 

Wszystkie Twoje ulubione programy, seriale i bajki dla dzieci dostępne w dowolnym momencie. Kiedytylko masz na nie ochotę. Wystarczy nacisnąć czerwony przycisk nawybranym kanale.

 
Dowiedz się więcej Kanały na żądanie
 
 

Dla dorosłych

 

W UPC NA ŻĄDANIE mamy też treści erotyczne - tylko dla dorosłych. Do wyboru kilkaset filmów, podzielonych wg gatunków. A to wszystko już od 7 zł!

 
Dowiedz się więcej Dla dorosłych
 

Oferty specjalne

 

Tu sprawdzisz co aktualnie w ofercie UPC NA ŻĄDANIE dostępne jest w promocyjnej cenie lub w specjalnych pakietach. Oferta dla kinomaniaków, ale nie tylko...

 
Dowiedz się więcej Oferty specjalne