UPC NA ŻĄDANIE – Jak korzystać?

Telewizja UPC

1. Wejście do UPC NA ŻĄDANIE i poruszanie się po menu

Aby wejść do UPC NA ŻĄDANIE naciśnij na pilocie UPC przycisk ON DEMAND. Możesz również nacisnąć przycisk MENU i wybrać pozycję UPC NA ŻĄDANIE.

 

Po menu poruszaj się za pomocą strzałek na pilocie. Wybór potwierdź przyciskiem OK.

 

Potrzebujesz pomocy w korzystaniu z usługi UPC NA ŻĄDANIE? Naciśnij przycisk HELP na pilocie UPC, aby zobaczyć filmy instruktażowe dotyczące UPC NA ŻĄDANIE oraz innych funkcji Twojej Telewizji Cyfrowej UPC.

 
 

2. Wypożyczanie pozycji płatnych i bezpłatnych

Wypożyczanie pozycji płatnych:

 

1. Po wejściu do aplikacji, znajdź interesujący Cię tytuł.

2. Po naciśnięciu przycisku OK na wybranym tytule zobaczysz opis filmu.

 

UWAGA! Nie oznacza to, że film został już zamówiony i doliczony do rachunku.

 

3. Gdy po przeczytaniu opisu naciśniesz OK po raz kolejny zostaniesz poproszony o podanie kodu PIN. Podając kod PIN i zatwierdzając go, zamawiasz film.

 

Wypożyczony film możesz oglądać wielokrotnie w ciągu 48h od zamówienia. Wiele pozycji ma również kilka ścieżek dźwiękowych – przy każdym odtworzeniu możesz oglądać film z inną ścieżką (jeśli są dostępne).

 

UWAGA! Jeśli zamówisz film, ale nie zaczniesz go oglądać, nie zostaniesz obciążony jego kosztem. Będziesz mógł wypożyczyć go ponownie, a jego koszt zostanie doliczony dopiero, gdy zaczniesz oglądać daną pozycję.

 

PIN Klienta, jeśli go jeszcze nie zmieniłeś, to 0000.

 

Pakiety TVP Seriale i Xotix (pakiet filmów erotycznych) można również zamówić przez dekoder. Należy postępować, jak w przypadku zamawiania innych płatnych pozycji.

 
 

Wypożyczanie pozycji bezpłatnych:

 

1. Po wejściu do aplikacji wybierz kategorię Gratis i znajdź interesujący Cię tytuł.

2. Po wciśnięciu przycisku OK na wybranym tytule zobaczysz opis filmu, programu lub serialu.

3. Gdy po przeczytaniu opisu wciśniesz OK. po raz kolejny zacznie się odtwarzanie wybranej pozycji.

 

UWAGA! Niektóre bezpłatne pozycje również zabezpieczone są kodem PIN. Należy go podać i postępować jak w przypadku zamawiania pozycji płatnych.

 
 

3. Korzystanie z KANAŁÓW NA ŻĄDANIE

KANAŁY NA ŻĄDANIE są częścią usługi UPC NA ŻĄDANIE. Znajdziesz tu wybrane pozycje z ponad 40 kanałów dostępnych w Telewizji Cyfrowej UPC.

 

Gdy po włączeniu kanału na ekranie pokazuje się czerwona kropka z nazwą kanału, oznacza to, że jest to jeden z KANAŁÓW NA ŻĄDANIE.

 

1. Naciśnij CZERWONY przycisk na pilocie UPC na danym kanale.

2. Zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do konkretnego KANAŁU NA ŻĄDANIE (np. po naciśnięciu CZERWONEGO przycisku na TVN zostaniesz przeniesiony do TVN NA ŻĄDANIE).

3. Wybierz interesującą Cię pozycję . Wybór potwierdź naciskając OK.

 

UWAGA! Przy niektórych pozycjach możesz zostać poproszony o podanie kodu PIN.

 

Wybrane pozycje w ramach KANAŁÓW NA ŻĄDANIE są płatne. Ich cena podana jest przy opisie każdej pozycji.

 

Drugim sposobem wejścia do KANAŁÓW NA ŻADANIE jest naciśnięcie ON DEMAND na pilocie UPC. W menu należy wtedy wybrać kategorię KANAŁY NA ŻĄDANIE.

4. Opłaty za zamówione filmy, programy i seriale

Zamówienie płatnej pozycji spowoduje naliczenie jednorazowej opłaty lub opłaty cyklicznej, jeśli zamówiony został pakiet abonamentowy (TVP Seriale, Xotix).

 

Zamówione pozycje będą widniały na fakturze , jako „UPC NA ŻĄDANIE” (nie będą wyszczególniane tytuły pozycji, czy ich kategoria). Zamówione bezpłatne filmy, programy, czy seriale nie będą prezentowane na fakturze.

5. Kto może korzystać z UPC NA ŻĄDANIE

Usługa dostępna jest dla Abonentów Telewizji Cyfrowej UPC na wybranych obszarach. Sprawdź, czy jesteś w zasięgu UPC NA ŻĄDANIE.

6. Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj.