Nowy Pakiet Bezpieczeństwa UPC

Antywirus, firewall, Kontrola rodzicielska i inne

Pakiet bezpieczeństwa UPC, zabezpieczenie komputera przed zagrożeniami płynącymi z Internetu

To oprogramowanie antywirusowe, dzięki któremu ochronisz nie tylko swój komputer, ale także tablet i telefon przed zagrożeniami płynącymi z sieci internetowej. Ochroń swoje dane, pieniądze na koncie i wspomnienia z wakacji! W ramach promocji testuj przez 30 dni za darmo.

Dzięki wygodnymi, intuicyjnemu panelowi sam możesz zarządzać które urządzenie będzie w danym momencie objęte ochroną.

Dla komputerów PC

Pakiet Bezpieczeństwa UPC w wersji na komputery PC to:

Antywirus - chroni przed wirusami, robakami internetowymi oraz końmi trojańskimi (tzw. trojanami) pochodzącymi z internetu, płyty CD/DVD lub dowolnego innego nośnika.

Firewall - zabezpiecza Twój komputer przed atakami hakerów dzięki możliwości filtrowania danych wysyłanych i odbieranych przez komputer podłączony do internetu.

Kontrola rodzicielska - umożliwia kontrolę stron, odwiedzanych przez dzieci. Dzięki Kontroli Rodzicielskiej możesz zdecydować, które serwisy internetowe będą dostępne dla Twojego dziecka, a które zostaną zablokowane.

Ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym - wykrywa i usuwa oprogramowanie, które może bez Twojej wiedzy przekazywać informacje na temat odwiedzanych przez Ciebie stron lub wykraść numer karty kredytowej.

AntySpam - sprawdza otrzymywane e-maili i rozpoznaje spam, a następnie umieszcza go w oddzielnym folderze. Takie wiadomości nie zaśmiecają Twojej skrzynki, a Ty sam decydujesz, co z nimi później zrobić.

Dla urządzeń mobilnych

Pakiet Bezpieczeństwa UPC w wersji na urządzenia mobilne to:

Bezpieczne przeglądanie stron www oraz ochronę tożsamości w internecie - przeglądane strony www są sprawdzane pod kątem niebezpiecznego oprogramowania, które może wykraść Twoje dane dostępowe do kont email lub kont bankowych.

Kontrola rodzicielska - umożliwia kontrolę stron jakie może odwiedzać dziecko oraz aplikacji jakie mogą być zainstalowane na danym urządzeniu.

Blokada połączeń i wiadomości SMS/MMS - pozwala określić kto lub do kogo mogą być wykonywane połączenia oraz czy możliwe jest wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS/MMS z telefonu.

Lokalizacja urządzenia - dzięki temu rozwiązaniu odnajdziesz swoje zagubione urządzenie, a w przypadku jego kradzieży zablokujesz lub usuniesz wszystkie Twoje dane znajdujące się w jego pamięci.

Antywirus - ochrona przed szkodliwymi aplikacjami oraz wirusami.

Jak zainstalować pakiet?

Instalacja usługi na urządzeniu

Usuwanie licencji na urządzeniu

Logowanie do panelu użytkownika

Zmiana nazwy urządzenia