Nie jesteś jeszcze klientem UPC? Zamów internet i telewizję cyfrową od UPC i oglądaj co chcesz, gdzie chcesz i na czym chcesz z usługą HORIZIN GO – sprawdź ofertę
 
 
Telewizja internetowa horizon go
 

Live TV Horizon Go – co to za usługa?

 
Horizon Go to usługa od UPC, która pozwala na dostęp do telewizyjnej rozrywki online. Oglądaj ulubione kanały telewizyjne i pozycje NA ŻĄDANIE, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Z usługi można korzystać poprzez komputer, laptop, tablet czy telefon. Dzięki niej zakończysz odwieczną walkę o pilota.
 
Wszystkie funkcje Horizon Go dostępne są dla posiadaczy usługi Telewizyjnej Select lub Max, usługi Internetowej od UPC oraz usługi dodatkowej Horizon Go.
 

Jak korzystać z Horizon Go?

 
  • Aby korzystać z aplikacji na telefonie lub tablecie pobierz aplikację z App Store lub Google Play (aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android w wersji 4.0 lub wyższej i iOS wersji 6 lub wyższej).
  • Aby korzystać z aplikacji na twoim komputerze czy laptopie wejdź na stronę www.horizon.tv.
 

Pamiętaj! W aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej musisz się zalogować przy pomocy loginu i hasła z serwisu Moje UPC. Jeżeli nie posiadasz loginu i hasła, wejdź na stronę Moje UPC.

Horizon Go – telewizja internetowa od UPC dostępna online.

 

Zamień dowolny ekran w ekran TV i oglądaj co chcesz, gdzie chcesz i na czym chcesz. Zobacz jakie to proste!

Telewizja w internecie upc

Używaj Horizon Go bez ograniczeń!

 

Aby możliwym było korzystanie z wszystkich funkcji Horizon Go (dostęp do telewizji i treści na żądanie na komputerze i urządzeniach mobilnych czy funkcji zdalnych*), należy posiadać usługę Telewizji Cyfrowej Select lub Max, usługę Internetową od UPC jak również usługę dodatkową Horizon Go.

 

Klienci posiadający tylko Telewizję Cyfrową Select lub Max, bez Internetu albo posiadający Telewizję Cyfrową Select lub Max wraz z Internetem UPC, ale bez usługi dodatkowej Horizon Go, mogą korzystać z usługi Horizon Go w ograniczonym zakresie (Zdalnego nagrywania*, funkcji Polecane czy Podziel się). Dostęp do wymienionych funkcji jest bezpłatny.

 

*Usługa dostępna tylko dla posiadaczy dekodera UPC Mediabox i dekodera Horizon

 

100 kanałów live tv

Oglądaj ponad 100 kanałów online na żywo

 

Już nie przegapisz ulubionych filmów i seriali. W Horizon Go masz dostęp do ponad 100 kanałów, które możesz oglądać online, na żywo. Wybierz swój ulubiony kanał spośród tych prezentowanych w kategorii OGLĄDAJ TV i rozpocznij jego oglądanie – natychmiast, za jednym dotknięciem! Dostęp do kanałów TV możliwy jest poprzez sieć Internet udostępnioną za pomocą LAN, Wi – Fi czy też poprzez sieć 3G/4G telefonii komórkowej.

 

*Wszystkie kanały umieszczone w Horizon Go możesz oglądać w domu ( w ramach sieci Internet UPC). Ponad 70 kanałów dostępnych jest również poza domem, w ramach sieci Internet od innych dostawców.

 
Seriale w telewizji internetowej

Ulubione seriale i filmy dostępne w Twojej dłoni

 

Dzięki Horizon Go uzyskujesz dostęp do filmów i seriali dostępnych w UPC NA ŻĄDANIE. Pozycje dostępne w aplikacji i na stronie internetowej możesz oglądać gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Planuj i nagrywaj zdalnie ulubione seriale poprzez Program TV

 
Zdalne nagrywanie w horizon go

Bądź na bieżąco z tym co aktualnie prezentowane jest w TV. Sprawdzaj program telewizyjny do siedmiu dni w przód za pomocą interaktywnego Programu TV.

 

Korzystaj z funkcji Zdalne nagrywanie* i planuj nagrania ulubionych pozycji. Już nie przegapisz następnego odcinka ulubionego serialu i będziesz mógł go obejrzeć, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę.

 

*Usługa dostępna tylko dla posiadaczy dekodera UPC Mediabox i dekodera Horizon

Obejrzyj w TV

 

Dzięki aplikacjom mobilnym i funkcji Obejrzyj w TV możesz przełączać kanały na dekoderze. Zapomnij o pilocie i przełącz kanał za pomocą aplikacji jak tylko na coś ciekawego natrafisz w telewizji.

 

*Usługa dostępna tylko dla posiadaczy dekodera UPC Mediabox

Funkcja Polecane i funkcja Podziel się

 

Horizon Go to inteligentny, internetowy serwis telewizyjny. Dzięki funkcji Polecane (mechanizmowi rekomendacji), który bazuje na historii korzystania z serwisu, prezentowane są sugestie programów mogących Cię zainteresować. Dodatkowo, korzystając z funkcji Podziel się możesz udostępnić opinię o wybranym programie czy filmie na Facebooku.

Kontrola rodzicielska w telewizji internetowej

Kontrola Rodzicielska

 

Dzięki funkcji kontroli rodzicielskiej możesz być pewnym, że twoje dzieci będą miały dostęp jedynie do pozycji, które są odpowiednie do ich wieku. W łatwy sposób możesz ustawić kod PIN blokujący dostęp do wybranych treści, przed którymi chcesz chronić dzieci.

Zasady korzystania z usługi

 
Wszystkie funkcje Horizon Go są dostępne dla posiadaczy usługi Telewizji Cyfrowej Select lub Max, usługi Internetowej od UPC oraz usługi dodatkowej Horizon Go. Aby móc oglądać Telewizję poprzez aplikację lub stronę internetową, należy zalogować się do niej przy pomocy nazwy użytkownika i hasła z serwisu Moje UPC. Opłata za dostęp do usługi zależy od posiadanego pakietu usług UPC.

Klienci posiadający tylko Telewizję Cyfrową Select lub Max, bez Internetu albo posiadający Telewizję Cyfrową Select lub Max wraz z Internetem UPC, ale bez usługi dodatkowej Horizon Go mogą korzystać z usługi Horizon Go w ograniczonym zakresie (Zdalnego nagrywania, Obejrzyj w TV, funkcji Polecane czy Podziel się). Dostęp do wymienionych funkcji jest bezpłatny.
 

W każdej chwili można zrezygnować z usługi dzwoniąc pod numer 813 813 813 lub wypełniając formularz.

 

Więcej informacji w znajduje się w regulaminie usługi.

 
Live tv horizon go zasady korzystania

Zasady korzystania z usługi

 

Masz więcej pytań dotyczących usługi – przejdź do sekcji najczęściej zadawane pytania.