Telewizja + Internet + Usługi komórkowe

 ,

500 Mb/s,

Pakiet Comfort

Pakiet pełen rozrywki dla Twojego domu.

104,99zł/mies.

 
 
 
 

Co otrzymujesz?

Telewizja + internet z umową na 12 miesięcy i instalacją za 1 zł tylko na upc.pl! 

do   ( HD) z nagrywarką

Przeżyj więcej emocjonujących chwil dzięki:

 • jakości HD - doceń każdy szczegół obrazu na kanałach
 • telewizji mobilnej UPC TV Go dostępnej na smartfonach, tabletach i laptopach - oglądaj gdzie i na czym chcesz
 • multimedialnemu dekoderowi Horizon - połącz telewizję z internetem i mnóż możliwości
 • nagrywarce z dyskiem 500 GB na Twoje ulubione filmy i seriale
 
 

Szczegóły oferty

ikona telewizora

Pakiet  kanałów TV (w tym w jakości HD) wyselekcjonowanych z myślą o najzagorzalszych miłośnikach telewizyjnej rozrywki!

 
 

Dekoder Horizon

dekoder Horizon

Wraz z pakietem otrzymasz najnowocześniejszy dekoder Horizon. Pełni on funkcję dekodera telewizji cyfrowej i routera Wi-Fi, a także umożliwi Ci podłączenie telefonu. 3 zastosowania w 1 urządzeniu przy zachowaniu najwyższej jakości usług! Otrzymasz do niego również wielofunkcyjny pilot z wygodną wyszukiwarką. 

 
 

UPC TV Go

Telewizja mobilna Horizon Go
Oglądaj ponad 100 kanałów TV oraz filmy i seriale na żądanie dzięki UPC TV Go. Telewizja online umożliwia Ci korzystanie z całego bogactwa naszej oferty na komputerze, smartfonie i tablecie - w domu i poza nim! A jeśli przypomnisz sobie o interesującym Cię programie, którego akurat nie będziesz mógł obejrzeć, zawsze możesz nastawić zdalnie jego nagranie poprzez aplikację mobilną!
 
 

Replay TV

ikona Replay TV

Dzięki Replay TV obejrzysz dowolny film, serial czy program nawet 7 dni po jego emisji w telewizji. I to bez konieczności nagrywania! Jeśli jednak zależy Ci na danym programie, zawsze możesz nastawić nagrywarkę w dekoderze przez swojego smartfona!

 
 

Nagrywarka

nagrywarka TV

Nagraj nawet 300 godzin Twoich ulubionych programów
na nagrywarce dekodera Horizon. Nie możesz się zdecydować? Spokojnie, możesz nagrywać do 4 programów jednocześnie.

 
 
 
 
logo modem internet

Usługi komórkowe z pakietem danych 20 GB/mies.

Pakiet COMFORT

 • Internet w telefonie: 20 GB/mies.

Po wykorzystaniu limitu - ograniczenie prędkości do 32 kb/s

 

 • Rozmowy: bez limitu

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne w kraju i w roamingu w UE. Rozmawiaj tak jak lubisz!

 

 • SMS/MMS: bez limitu

Wysyłaj SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu w UE.

 

 • Internet w roamingu UE: 4,67 GB*

*Limity GB dotyczące korzystania w roamingu miedzynarodowym na terytorium Unii Europejskiej w zależności od wysokości miesięcznego abonamentu za Usługi Komórkowe.

 

 
 
 
 

Niekończąca się rozrywka gdziekolwiek jesteś! 

104,99zł/mies.

 • Pakiet kanałów TV (w tym w jakości HD)
 • Internet do 500 Mb/s
 • Abonament Comfort 20 GB

Najpopularniejsze kanały telewizyjne wybierane przez naszych Klientów.

svg.support.message
svg.support.message
svg.support.message

do  kanałów ( HD) 

Telewizja

do 500 Mb/s 

Internet

Pakiet danych 20 GB

Usługi komórkowe

Zasady i korzyści:

Usługi dodatkowe

Przy każdej ofercie telewizji od UPC otrzymasz też kilka atrakcyjnych dodatków takich, jak:

 

 • Usługa Replay TV - zdarza Ci się przegapić odcinek ulubionego serialu? A może czasem żałujesz przeoczenia ciekawego programu, emitowanego zaledwie dwa dni wcześniej? Z usługą Replay TV to już nie problem! Dzięki niej możesz oglądać wybrane programy nawet sprzed 7 dni bez konieczności ich nagrywania!
 • Telewizja mobilna UPC TV Go - spędzasz dużo czasu poza domem? Chcesz mieć zawsze dostęp do ulubionych kanałów? Teraz to możliwe dzięki telewizji mobilnej UPC TV Go! Oglądaj filmy i seriale na komputerze, tablecie i smartfonie nawet będąc na mieście!
 • Dekoder Horizon - w wybranych pakietach z nagrywarką! To nowoczesne urządzenie łączy w sobie dekoder telewizji cyfrowej, router Wi-Fi, a także daje możliwość podłączenia telefonu w jednym urządzeniu! W zestawie otrzymasz również wielofunkcyjny pilot z wygodną wyszukiwarką,
 • UPC na Żądanie - to ponad 700 kinowych hitów krótko po kinowej premierze! Oglądaj najlepsze produkcje na kanapie, nie wychodząc z domu!A do tego instalacja każdego z pakietów to koszt zaledwie… 1zł! Tylko teraz - oszczędzasz 58zł! Kwota instalacji zostanie doliczona do pierwszej faktury. Wybierz pakiet telewizji od UPC i ciesz się jedną z najwyższych prędkości internetu i mnóstwem programów nawet na urządzeniach mobilnych!
 

Najczęściej zadawane pytania

Kto może skorzystać z promocji?

Powyższa oferta dostępna jest tylko dla nowych Klientów UPC (osoby, które nie są abonentami UPC w zakresie żadnej z usług).

Abonament miesięczny

Kwota abonamentu, przez cały okres zobowiązania, przedstawiona jest w szczegółach oferty. Jeżeli masz pytania co do wysokości abonamentu lub okresu promocyjnego, nasz konsultant chętnie odpowie na czacie lub telefonicznie pod numerem 817 817 817.

Opłata instalacyjna i aktywacyjna przy zamówieniu przez Internet

Opłata instalacyjna jest jednorazowa i doliczana do pierwszej faktury za usługi UPC. Nie trzeba nic płacić przy instalacji usług przez technika UPC.

Okres zobowiązania

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, ale z okresem, na który zobowiązuje się do pozostania Klientem UPC. Okres zobowiązania przedstawiony jest w szczegółach oferty.