oglądaj serial

po(d)łączeni

Przyjaciół poznaje się… w najmniej spodziewanym momencie. A przynajmniej tak może się zdarzyć, gdy trójka nieznajomych zostaje zmuszona do wspólnego mieszkania. Jak będzie w przypadku Mirona, Eryka i Andżeliki? Przekonajcie się już teraz, oglądając nowy serial „Po(d)łączeni”!

Oglądaj

Miron Nowak

Student informatyki, typ samotnika, który najchętniej spędzałby czas w domu przed ekranem komputera – grając w gry lub oglądając seriale sci-fi . Dlatego też nie kryje niezadowolenia, gdy właściciel znajduje mu współlokatora. A nawet dwóch!

Eryk Karpiecki

Wieczny student, który ma słabość do imprez i ślicznych dziewczyn, więc momentalnie zakochuje się w Andżelice. W rzadkich chwilach poważnego myślenia o swojej przyszłości roztacza wizję start-upu, który podbiłby Dolinę Krzemową. Nie przeszkadza mu nawet to, że kompletnie nie zna się na komputerach. Dobrze, że poznał Mirona!

Andżelika Maciejczyk

Śliczna dziewczyna, która koniecznie chciała zamieszkać przy jednej z modnych ulic stolicy. Co prawda, nie planowała mieć w mieszkaniu dwóch współlokatorów. Jeśli jednak można nimi manipulować dla osiągnięcia własnych korzyści, to Andżelika na pewno nie zawaha się tego wykorzystać. Wszystko się zmieni, gdy przez swoje nieobecności zostanie zwolniona z firmy … przez własnych rodziców.

Jacek Jaskóła

Właściciel mieszkania, w którym mieszkają nasi bohaterowie. Niezbyt przejmuje się ich komfortem, dlatego co rusz sprowadza nowych współlokatorów – najważniejsze jest przecież, by kasa się zgadzała!

Podłącz się

Superszybkie Wi-Fi dzięki modemowi Connect Box.

Superszybkie Wi-Fi to podstawa każdego nowoczesnego domu – nie tylko tego, w którym zamieszkał student informatyki i fan gier online. Connect Box gwarantuje świetnej jakości połączenie z Internetem – graj, oglądaj filmy i słuchaj muzyki bez przeszkód!

Dowiedz się więcej

Podłącz się

Replay TV – oglądaj TV do 7 dni wstecz

W mieszkaniu przy ulicy Frescati dużo się dzieje! Nietrudno więc przegapić ulubiony film czy serial. Dzięki usłudze Replay TV nie ma powodów do zmartwień, bo teraz możesz oglądać wybrane programy z wczoraj, przedwczoraj, a nawet sprzed 7 dni – i to bez nagrywania!

Dowiedz się więcej

Podłącz się

Horizon Go – telewizja na wielu ekranach

Oglądaj TV nie tylko na telewizorze, ale i na trzech dodatkowych urządzeniach.