Wyróżnienia

O UPC

Jesteśmy doceniani przez otoczenie rynkowe za innowacyjność, najwyższą jakość usług, wysokie stan-dardy obsługi klienta, konsolidację branży komunikacji kablowej, znaczący udział w procesie cyfryzacji kraju, wyznaczanie trendów.

UPC Polską firmą roku

UPC Polska zostało uhonorowane Złotą Anteną w kategorii Firma Roku, za rozpoczęcie procesu konsolidacji rozdrobnionej branży komunikacji kablowej, znaczący wkład w proces cyfryzacji kraju oraz wyznaczanie trendów na rynku usług cyfrowych.

Nagrody dla UPC w badaniu European Trusted Brands

Prestiżowa nagroda Kryształowego Godła przyznawanego w ramach jednego z największych badań konsumenckich w Europie - European Trusted Brand.

UPC Polska z tytułem Superbrand 2012

UPC Polska zostało uhonorowane prestiżowym tytułem Superbrand 2012, nagrodą przyznawaną najsilniejszym markom konsumenckim na polskim rynku.

Wirtualny telefon dla UPC Phone

Wyróżnienie przyznane przez redaktorów miesięcznika „Mobile Internet” za spektakularne premiery produktowe w branży IT i telekomunikacyjnej.

Wyróżnienie Pracodawca Jutra

Konkurs „Pracodawca Jutra” realizowany był w ramach programu PARP „Biznes dla Edukacji”, którego partnerem jest Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

CSR Award Scheme 2013

UPC Polska otrzymało w 2013 r. wyróżnienie w konkursie European CSR Award za projekt Koalicja „Dojrz@łość w sieci”

Nagroda w konkursie dobrych praktyk „Wspólnie budujemy kapitał społeczny”

Akademia e-Seniora otrzymała w 2013 r. nagrodę w konkursie na program najlepszego partnerstwa biznesu i organizacji pozarządowych organizowanym przez Fundację Duende, Deloitte i Konfederację Lewiatan.

Wyróżnienie w konkursie Dobrych Praktyk “Wspólnie Budujemy Kapitał Społeczny”

Akademia e-Bezpieczeństwa otrzymała w 2013 r. wyróżnienie w konkursie na program najlepszego partnerstwa biznesu i organizacji pozarządowych organizowanym przez Fundację Duende, Deloitte i Konfederację Lewiatan.

Tytuł National Champion w konkursie European Business Awards 2013/14

dla UPC Polska w kategorii zrównoważony rozwój.