Odpowiedzialny biznes

O UPC

 
 

W UPC koncentrujemy się na ogromnym potencjale sieci, cyfrowej rozrywki i technologii. Te obszary znajdują się w centrum naszych działań, ponieważ naszym celem jest pomaganie ludziom w pełnym wykorzystaniu zdobyczy cyfrowej rewolucji i kreowanie pozytywnej zmiany społecznej.

Inwestujemy w naszą sieć, dostarczając wyjątkowe usługi i zapewniając ochronę prywatności oraz bezpieczeństwo korzystania z internetu naszym klientom. Wszystko, co robimy, jest oparte na naszej wierze w potencjał technologii.

UPC Biznes wspiera rozwój innowacyjnej przedsiębiorczości poprzez program THINK BIG skierowany do przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność w oparciu o nowe technologie.

Celem programu THINK BIG jest wyselekcjonowanie rozwiązań o największym potencjale biznesowym, dzielenie się z przedsiębiorcami doświadczeniem i wiedzą w udoskonaleniu ich rozwiązań, a także wsparcie finansowe projektów.

Poprzez ten program UPC angażuje społeczeństwo do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają na ważne wyzwania społecznei w realny sposób mogą przyczynić się do poprawy jakości życia ludzi.

Program skierowany jest do wszystkich tych, którzy wykorzystują narzędzia i technologie cyfrowe, aby kształtować społeczeństwo przyszłości.

To program skierowany głównie do dzieci i młodzieży. Jego celem jest zaszczepienie w najmłodszych pasji do nowych technologii oraz uczenie ich sprawnego posługiwania się językiem programowania.

Poprzez Future Makers UPC chce udowadniać że dzieci mają supermoce i możliwość zmieniania swojego otoczenia na lepsze dzięki cyfrowym narzędziom. 

Zaangażowanie społeczne UPC Polska 2013/2014

Pobierz PDF

Zaangażowanie społeczne UPC Polska

Pobierz PDF