O Liberty Global

O UPC

UPC jest częścią Liberty Global, największego na świecie międzynarodowego operatora usług telewizji i szerokopasmowego Internetu, działający w ponad 30 krajach Europy, Ameryki Południowej i Karaibów. Liberty Global inwestuje w infrastrukturę, która pozwala klientom grupy w pełni korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań rewolucji cyfrowej. Skala działalności i zaangażowanie firmy w rozwój innowacji sprawia, że Liberty Global opracowuje najnowocześniejsze i cieszące się popularnością produkty dostarczane za pomocą sieci następnej generacji łączących 25 mln naszych klientów korzystających z ponad 51 mln usług telewizji, Internetu i telefonii. Ponadto Liberty Global obsługuje ponad 10 mln abonentów usług mobilnych i oferuje usługi WiFi w 10 milionach punktów dostępowych.

Connect. Discover. Be free.

Łączymy ludzi z cyfrowym światem, umożliwiając im odkrywanie jego nieograniczonych możliwości. Nasza potrójna usługa, wyznaczająca rynkowe trendy, jest dostarczana dzięki sieciom nowej generacji oraz innowacyjnym platformom technologicznym, które łączą 25 mln klientów, korzystających z ponad 47 mln usług: telewizji, Internetu i telefonii.

Jako jedni z pierwszych w Europie wdrożyliśmy szerokopasmowy Internet, telefonię cyfrową VoIP oraz cyfrową telewizję interaktywną za pośrednictwem sieci kablowej. Wkrótce po tym, do oferty LGI wprowadzone zostały kolejne innowacyjne usługi, w tym telefonia cyfrowa (VoIP). Akcje Liberty Global są notowane na giełdzie NASDAQ Global Select Market i wchodzą w skład indeksów NASDAQ Composite i NASDAQ Industrial. Znajdujemy się na liście Fortune 500 oraz Forbes Global 2000.

Więcej informacji na: www.libertyglobal.com