Ciągle pracujemy nad rozszerzeniem dostępności usług UPC

Jeżeli chcesz aby Twój adres znalazł się w naszym zasięgu, zostaw swoje dane. Powiadomimy Cię jak będziemy mieli ofertę dla Ciebie!

Twój adres:

Potrzebujemy go, żeby to właśnie pod Twoim adresem dostarczyć usługi UPC.

Wprowadź dane dotyczące adresu rejestracji usługi

Twoje dane kontaktowe:

Gdy tylko będziemy w Twoim zasięgu, od razu Cię powiadomimy!

i Podając swój numer telefonu wyrażasz zgodę na jego przetwarzanie przez UPC Polska w celu przedstawienia Ci oferty przez telefon (gdy znajdziesz się w zasięgu naszej sieci).
i Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na jego przetwarzanie przez UPC Polska w celu przedstawienia Ci oferty za pośrednictwem poczty e-mail (gdy znajdziesz się w zasięgu naszej sieci).
Szczegóły dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności UPC

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu

Nasz konsultant w najbliższym czasie oddzwoni do Ciebie z ofertą

Wypełnij ankietę

Dziękujemy za wypełnienie ankiety.

Warto być w UPC! Dajemy #więcej

Jakość obsługi 2017

Najwyższa jakość obsługi

UPC Polska zostało nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi 2017 w kategorii Dostawcy rozwiązań telewizjno - internetowych. To najbardziej rozpoznawalna nagroda za obsługę klientów na polskim rynku. Dział Obsługi Klienta UPC został doceniony przede wszystkim za wysokie kompetencje naszych pracowników oraz zaangażowanie.

Tak. Najszybszy Internet
w Polsce!

Z miesiąca na miesiąc na podium w rankingu speedtest.pl. Zapewniamy Wi-Fi nowej generacji – szybkie i bez zakłóceń dzięki nowoczesnemu modemowi Connect Box 5 GHz, a do tego WiFree – internet poza domem, żebyście zawsze byli w zasięgu.

Filmy, seriale, sport
i wiele #więcej

Światowe hity tuż po premierze kinowej obejrzysz na ekranie Twojego telewizora dzięki usłudze VOD, a tysiące filmów i popularnych seriali są zawsze dostępne w usłudze My Prime. Oferujemy #więcej kanałów HD – aż 94. Kanały dziecięce i tematyczne oraz sportowe z super ostrym obrazem zapewnią emocje każdego dnia.

Nowoczesna telewizja
zawsze z Tobą

Horizon Go – możesz wreszcie wyjść z domu, ulubione programy będą z Tobą – oglądaj je na ekranie własnego smartfona lub wykorzystaj funkcję zdalnego nagrywania. Najnowocześniejszy na rynku dekoder Horizon zdecydowanie wyznacza nowe standardy. Super ostry obraz, wyśmienita jakość dźwięku i wiele #więcej.

Globalne
doświadczenie

Jesteśmy częścią Liberty Global największego operatora kablowego zapewniającego rozrywkę prawie 30 mln klientów na świecie. Świadczymy nasze usługi wykorzystując najnowocześniejszą technologię zapewniając najwyższą jakość obrazu, stabilność usług i zawsze pomocną obsługę klienta. Nasz priorytet to zadowolony Klient, któremu dajemy #więcej niż inni.