Umów się na wizytę z przedstawicielem UPC!

Wypełnij krótki formularz i daj nam znać kiedy możemy Cię odwiedzić.

 

#Działamy z Troską

Poinformuj nas, jeśli Ty lub któryś z domowników odbywa kwarantannę lub jeśli istnieją przeciwwskazania do wizyty przedstawiciela. Dziękujemy.

   

  Adres

 1. Pod Twoim adresem można zainstalować usługi. Świetnie!

  Niestety, pod Twoim adresem nie można zainstalować usług. Na wszelki wypadek, sprawdź jeszcze raz poprawność adresu.

   
   

  Nowość! Wygodne umawianie wizyt z Booksy!

  Zadbaj o swój czas i bezpieczeństwo. Skorzystaj z możliwości rezerwacji przez Booksy i umów wizytę Przedstawiciela UPC w dogodnym dla Ciebie terminie.

   
   

  Termin wizyty przedstawiciela UPC

 1. Administratorem Twoich danych jest UPC Polska Sp. z o.o. z/s w Warszawie (Al. Solidarności 171, 00-877). Z Inspektorem Ochrony Danych możesz skontaktować się pod adresem: iod@upc.pl. Przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne w celu umówienia wizyty z Przedstawicielem UPC i podjęcia na Twoje żądanie działań przed ewentualnym zawarciem umowy (Art. 6 ust. 1 lit b) RODO). Odbiorcami Twoich danych będą pracownicy i współpracownicy UPC. Twoje dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do realizacji celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania. Jeśli uważasz, że Twoje dane przetwarzane są w sposób niezgodny z prawem, możesz wnieść skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do umówienia wizyty z Przedstawicielem UPC. Twoje dane nie stanowią przedmiotu zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. 

  Administratorem Twoich danych jest UPC Polska Sp. z o.o. z/s w Warszawie (Al. Jana Pawła II 27, 00-867). Czytaj więcej
   
   
 
 

Dziękujemy za umówienie wizyty z naszym Przedstawicielem. Potwierdzenie terminu wizyty prześlemy do Państwa na adres e-mail podany w formularzu

Dziękujemy za umówienie wizyty z naszym Przedstawicielem. W celu potwierdzenia terminu wizyty skontaktujemy się z Państwem na numer telefonu podany w formularzu.

Formularz zawiera błędy. 

Wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

Zamawiając wizytę Przedstawiciela UPC masz pewność, że odwiedzi Cię jeden z naszych certyfikowanych Doradców.
Gwarantujemy rzetelne informacje, wysoki standard obsługi i dotrzymywanie obietnic.
Doradca będzie posiadał firmowy identyfikator oraz nie pobierze od Ciebie żadnych opłat.