Testuj na rozgrzewkę najszybszy Internet przez 30 dni!

1 miejsce wśród dostawców usług internetowych według rankingu Speedtest z kwietnia 2016

Internet Fiber Power 10 Mb/s (oferta na 24 miesiące)
Korzystaj na co dzień. Odpowiedni dla jednego urządzenia. Przeglądaj wiadomości, sprawdzaj pocztę, rób zakupy, dziel się swoimi przeżyciami ze znajomymi - udostępniaj zdjęcia, korzystaj z Facebooka. Słuchaj muzyki.

10 Mb/s

39

miesięcznie

Internet Fiber Power 30 Mb/s (oferta na 24 miesiące)
Optymalne rozwiązanie jeśli chcesz korzystać z 1 do 2 urządzeń podłączonych jednocześnie . Przeglądaj strony internetowe, sprawdzaj pocztę, rób zakupy online, udostępniaj zdjęcia i filmy. Oglądaj sport i filmy online

30 Mb/s

49

miesięcznie

Internet Fiber Power 120 Mb/s (oferta na 24 miesiące)
Idealne rozwiązanie jeśli chcesz korzystać z 3 do 5 urządzeń podłączonych jednocześnie. Ściągaj i wysyłaj szybko duże pliki, graj online. Oglądaj filmy i sport online w rozdzielczości HD
Oznaczenie - bestseller

120 Mb/s

59 1

przez 1 miesiąc

potem 59 zł/mies.

Internet Fiber Power 250 Mb/s (oferta na 24 miesiące)
Podłącz wszystkie urządzenia w domu - komputery, laptop, tablet, telefony komórkowe, konsolę. Oglądaj filmy, seriale, w rozdzielczości HD na wielu urządzeniach jednocześnie. Ściągaj i wysyłaj szybko duże pliki. Pracuj z domu w komfortowych warunkach.

250 Mb/s

89

miesięcznie

Zobowiązanie

na 24 miesiące

Zawierając umowę z UPC Polska zobowiązujesz się do korzystania z usług i opłacania abonamentu przez czas opisany w umowie jako Okres Zobowiązania. Dla wybranej promocji okres ten wynosi 24 miesiące.

Wybór terminu instalacji

Zamów nawet na jutro!

Koszt instalacji i aktywacji usług wynosi 59,90 zł. Opłata obejmuje instalację sprzętu i podłączenie do naszej sieci przez Technika UPC. Koszt ten zostanie doliczony do pierwszej faktury - nie pobieramy od Ciebie opłaty przy instalacji sprzętu.

Modem Wi-Fi

Bezprzewodowy Internet UPC

Bezprzewodowy internet to usługa, która pozwala na korzystanie z internetu bez potrzeby kablowego łączenia komputera z modemem. UPC dostarcza swoim klientom modem z routerem Wi-Fi, dzięki czemu masz dostęp do Sieci z dowolnego miejsca w Twoim domu. Urządzenie zostanie skonfigurowane przez technika w momencie instalacji usług.
 
 
 
 
 

Sprawdź podwójną prędkość Internetu: przez 2 miesiące korzystaj z Internetu o prędkości pobierania 120 Mb/s płacąc jak za Internet 60 Mb/s - 60 zł miesięcznie (bez żadnych dodatkowych opłat!). Po sprawdzeniu możesz zdecydować:

 

  • zostać przy super-prędkości 120 Mb/s (twój abonament zwiększy się o 9 zł), albo
  • zostać przy niższym abonamencie 60 zł (prędkość zostanie zmieniona na 60 Mb/s)

 

Wystarczy, że zadzwonisz do Ogólnopolskiego Biura Obsługi Klienta i poinformujesz nas o swojej decyzji - masz 5 miesięcy od podpisania umowy, żeby zdecydować!