Kariera w sprzedaży

Lubisz pracę z ludźmi, kręci Ciebie sprzedaż i w tym kierunku chcesz się

dalej rozwijać?

 
 

Kanały sprzedaży

Sprzedaż stanowi dla nas podstawę rozwoju naszej firmy.

 

Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim jakość oferowanych usług (Internet, telewizja i telefon), ale również wyjątkowe podejście do klientów i dbałość o ich satysfakcję podczas każdego kontaktu z UPC.

 

Na terenie całego kraju szukamy Agentów Sprzedaży usług UPC. Poszukujemy osób komunikatywnych, zorientowanych na realizację celów, samodzielnych w działaniu, które cenią możliwość kontaktu z klientami oraz dbają o ich satysfakcję. Poszukujemy osób zarówno do sprzedaży bezpośredniej dedykowanej klientom indywidualnym, jak również klientom biznesowym, do sprzedaży telefonicznej oraz do Punktów Sprzedaży.

 • Sprzedaż bezpośrednia
  dla klientów biznesowych

  Lubisz pracę z ludźmi, masz wcześniejsze doświadczenia w kontakcie bezpośrednim z klientem. Lubisz wyzwania, cenisz samodzielność oraz pracę w środowisku biznesowym. Zostań naszym Doradcą Klienta Biznesowego B2B.

   

  Twoim zadaniem jest sprzedaż naszych usług (Internetu, telefonu, telewizji) nowym klientom biznesowym z segmentu małych i średnich firm. Odpowiadasz za monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych klientów, a także za systematyczną obserwację i analizę działań konkurencji na wskazanym terenie.

 • Sprzedaż bezpośrednia
  dla klientów indywidualnych

  Lubisz pracę z ludźmi, potrafisz opowiadać o swoich zainteresowaniach, ciekawych serialach, drużynach sportowych. Dzięki Internetowi sprawdzasz lokalne informacje, kontaktujesz się ze znajomymi . Telefon to dla Ciebie okazja do rozmawiania ze znajomymi, załatwienie prywatnych spraw. Zostań naszym Przedstawicielem Handlowym.

   

  Twoim zadaniem jest sprzedaż naszych usług (Internetu, telefonu, telewizji) nowym klientom w ich domach, poszukiwanie nowych klientów oraz przedstawianie im naszej oferty. Pracujesz na określonym terenie, zarabiasz w oparciu o system prowizyjny, jesteś otoczony stałym wsparciem ze strony Lidera, wyposażamy Ciebie w wiedzę, tajniki sprzedaży oraz materiały marketingowe.

 • Punkt Obsługi Sprzedaży

  Lubisz pracę z ludźmi, masz wcześniejsze doświadczenia w sprzedaży bądź obsłudze klienta. Lubisz pracować na celach sprzedażowych przy bezpośrednim kontakcie z klientem. Zostań naszym Agentem Punktu Sprzedaży.

   

  Twoim zadaniem jest kompleksowa bezpośrednia obsługa klientów oraz sprzedaż naszych usług (Internetu, telefonu, telewizji) klientom odwiedzającym Punkt Sprzedaży . Odpowiadasz także za dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz prowadzenie akcji promujących Punkt Sprzedaży w terenie.

 • Sprzedaż Telefoniczna i
  utrzymanie relacji z klientami

  Lubisz pracę z ludźmi, masz wcześniejsze doświadczenia w kontakcie z klientami, nie tylko na infoliniach bądź jesteś otwarty na ich zdobycie. Potrafisz obrazowo opowiadać o filmach, serialach, jesteś nastawiony na realizację celu, Twoją mocną stroną jest wytrwałość oraz swoboda i łatwość wypowiedzi (poprawna dykcja). Zostań naszym Agentem telesprzedaży bądź utrzymania relacji z klientami.

   

  Na naszej infolinii mamy kilka zespołów sprzedażowych w Biurze Regionalnym w Katowicach, dedykowanych do obsługi klientów indywidualnych, a także biznesowych. Twoim zadaniem jest sprzedaż naszych usług (Internetu, telefonu, telewizji) obecnym klientom, a także potencjalnym. Pracujesz na naszej bazie klientów, wyposażamy Ciebie w komfortowe stanowisko pracy, zarabiasz w oparciu o zrealizowane cele.

   

   

 
 

Logo Przyjazna Rekrutacja Logo Pracodawca Jutra Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce Logo Solidny Pracodawca Roku Logo Technikariera z UPC