Dlaczego warto ?

Kariera w sprzedaży

Lubisz pracę z ludźmi, kręci Ciebie sprzedaż i w tym kierunku chcesz się dalej rozwijać?

 
 

Budujesz swoją przyszłość

Atmosferą pracy, warunkami współpracy zjednujemy Agentów Sprzedaży do związania się z nami na dłużej. Zainteresowanych i chcących podejmować nowe wyzwania zachęcamy do udziału w rekrutacjach wewnętrznych.

 
 

Od Ciebie zależy ile zarobisz

Od Twojego zaangażowania w realizację nałożonych celów zależy wysokość otrzymywanego wynagrodzenia. Przestrzegamy zasady: ile sprzedajesz – tyle zarabiasz. Twoje pierwsze sukcesy sprzedażowe w oparciu o tę zasadę sprzyjają dalszej motywacji do realizacji zadań. Stale wspieramy sukcesy sprzedażowe naszych Agentów Sprzedaży i dodatkowymi atrakcyjnymi systemami motywacyjnymi zachęcamy ich do dalszej pracy.

 
 

Pracujesz wśród najlepszych

Jesteśmy liderem nowoczesnych technologii. Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim jakość oferowanych usług (Internet, telewizja i telefon), ale również wyjątkowe podejście do klientów i dbałość o ich satysfakcję podczas każdego kontaktu z UPC.

 
 

Dostajesz kompleksowy pakiet szkoleń

Duże znaczenie przykładamy do etapu wdrożenia Agentów Sprzedaży do nowych zadań. Organizujemy szkolenia produktowe, z technik sprzedaży oraz obsługi klientów. W trakcie współpracy stale doskonalimy umiejętności naszych Agentów Sprzedaży poprzez coaching i szkolenia on the job. 

 
 

Zarządzasz własnym czasem

Preferowaną formą współpracy jest działalność gospodarcza. Nasi Agenci mają swobodę w określeniu własnej dyspozycyjności w zakresie realizacji zadań. Zasada: ile sprzedajesz – tyle zarabiasz zachęca Agentów do angażowania się w pracę i realizację wyników sprzedażowych.