Jak do nas dołączyć?

Kariera

Każdy dzień to szansa dołączenia do naszego zespołu. Wyślij swoje CV.

 
 

Kogo szukamy, czyli OKREŚLAMY PROFIL STANOWISKA

Zanim rozpoczniemy rekrutację wspólnie z przełożonym określamy, kogo szukamy i za co ta osoba będzie odpowiedzialna w naszej organizacji. Ustalamy etapy i zakres procesu rekrutacyjnego, pamiętając o naszych wewnętrznych kandydatach.

Dowiedz się o naszej potrzebie, czyli PUBLIKUJEMY OGŁOSZENIE

Aby sprawdzić, kogo w danym momencie poszukujemy, wystarczy że odwiedzisz naszą stronę www.upc.pl/kariera lub współpracujące z nami portale rekrutacyjne. Jeśli uważasz, że to oferta dla Ciebie, koniecznie prześlij do nas swoją aplikację na wskazany w ogłoszeniu adres

Kogo zapraszamy na interview, czyli ANALIZUJEMY CV

Jeśli Twoje dotychczasowe doświadczenia oraz umiejętności będą zgodne z naszymi wymaganiami, to zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną w dogodnym terminie.

Rozmowa rekrutacyjna, czyli SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Podczas spotkania poznamy Twoje doświadczenia zawodowe, wiedzę, osiągnięcia oraz motywację do dalszego rozwoju. Będzie możliwość zadania pytań, które pozwolą Ci poznać firmę. Oprócz jednej lub kilku rozmów możemy zaprosić Cię także do rozwiązanie dodatkowych testów badających poziom umiejętności i wiedzy. Niezależnie od przebiegu tego etapu zawsze możesz liczyć na informacje zwrotną.

Co powie o Tobie były pracodawca, czyli ZBIERAMY REFERENCJE

W ostatnim etapie rekrutacji zbieramy referencje. W tym celu poprosimy Cię o podanie kontaktów do osób, z którymi będziemy mogli porozmawiać o jakości oraz efektywności Twojej dotychczasowej pracy.

Składamy ofertę pracy - WITAMY CIĘ W UPC

Wybranej osobie przedstawiamy propozycję warunków pracy i czekamy z niecierpliwością na dołączenie do naszego zespołu.

Jesteś jednym z nas, czyli WSPIERAMY PIERWSZE TYGODNIE PRACY

W pierwszym dniu pracy spotka się z Tobą Twój przełożony i zaprezentuje strukturę działu, omówi rolę Twojego stanowiska, zakres obowiązków, przedstawi ważniejsze projekty i cele na najbliższy czas. Otrzymasz również porcję informacji o firmie, procesach, kulturze organizacyjnej. Na zakończenie programu adaptacji, poprosimy Cię o wypełnienie ankiety, w której będziesz mógł podzielić się z nami Twoimi opiniami i uwagami, dotyczącymi pierwszych tygodni pracy.