Internet w Zakopanem

Internet
światłowodowy 
bez limitu!

Najwyższa pora na zmianę! Przejdź do operatora
nr 1. Wybierz brak zobowiązań lub tańszy internet
z umową na 24 miesiące.

 
 

Dostępność usług

Sprawdź ofertę w Twoim mieście

Sprawdź dostępność:

info_outline

Jeśli Twój adres składa się tylko z miejscowości i numeru budynku, w polu „Ulica” wpisz ponownie nazwę swojej miejscowości.

Adres:

Prowadzisz firmę pod tym adresem? Poznaj dedykowaną ofertę biznesową >

Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Internet w Zakopanem od UPC

Mieszkasz w Zakopanem i zastanawiasz się nad najlepszym, szybkim internetem dla siebie i swojego domu? Sprawdź ofertę internetu UPC! Od dziś możesz prowadzić wideorozmowy, grać w gry online, pobierać i wysyłać nawet duże pliki, oglądać filmy, pracować i uczyć się zdalnie oraz wiele, wiele innych. Wszystko za sprawą wysokiej stabilności łącza, porównywalnej z tą na kablu, a także prędkości nawet do 500 Mb/s. Brzmi kusząco? Pamiętaj też, że dodatkowo możesz bez trudu podzielić łącze między liczne urządzenia w domu dzięki modemowi Connect Box.

 
 

Klienci nas polecają!

Co może świadczyć lepiej o jakości świadczonych przez firmę usług, niż rekomendacje wielu zadowolonych klientów? A tym właśnie może poszczycić się firma UPC. Ty też możesz przekonać się, dlaczego wybrały nas miliony Polaków!

 
 
Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Kup superszybki internet światłowodowy w Zakopanem!

I korzystaj z niego bez ograniczeń!

Szybki internet w domu Ci nie wystarczy i chcesz móc korzystać z niego również mobilnie poza domem? Włącz usługę Wi-free, korzystającą z ponad 800 000 hotspotów, i ciesz się połączeniem z siecią, gdziekolwiek jesteś. Wieczorami lubisz odprężyć się przy dobrym filmie albo kolejnym odcinku ulubionego serialu? Zdecyduj się na pakiet filmowy lub dostęp do platformy HBO Max i ciesz się dostępem do największych światowych hitów. Mamy również ciekawą ofertę dla fanów sportu. Wybierz pakiet Eleven Sports i śledź rozgrywki w Polsce i na świecie zawsze wtedy, gdy chcesz! W UPC możesz również skorzystać z atrakcyjnych ofert telefonów komórkowych czy stacjonarnych.

Najszybszy internet światłowodowy w Polsce od UPC - korzystaj bez limitu z całą rodziną!