Internet w Wałbrzychu

Internet
światłowodowy 
bez limitu!

Najwyższa pora na zmianę! Przejdź do operatora
nr 1. Wybierz brak zobowiązań lub tańszy internet
z umową na 24 miesiące.

 
 

Dostępność usług

Sprawdź ofertę w Twoim mieście

Sprawdź dostępność:

info_outline

Jeśli Twój adres składa się tylko z miejscowości i numeru budynku, w polu „Ulica” wpisz ponownie nazwę swojej miejscowości.

Adres:

Prowadzisz firmę pod tym adresem? Poznaj dedykowaną ofertę biznesową >

Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Internet w Wałbrzychu od UPC

Jesteś mieszkańcem Wałbrzycha i rozglądasz się za najlepszym internetem do domu? Sprawdź ofertę internetu UPC! Prędkość aż do 1 Gb/s zapewni Ci szybkie połączenie z siecią, a wysoka stabilność wifi, porównywalna z tą osiąganą za pomocą kabla, zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Szybkie pobieranie i wysyłanie plików, bezproblemowy streaming czy połączenia wideo sprawiają, że łącze UPC doskonale sprawdza się u osób, które potrzebują go do sprawnej pracy i nauki, a także kontaktów z rodziną i znajomymi. Gry online bez zakłóceń i szybkie wyświetlanie filmów czy odtwarzanie muzyki zapewnią Ci najlepszą rozrywkę.

 
 

Klienci nas polecają!

Polecenia licznych zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja dla firmy. Tym właśnie może poszczycić się internet UPC. Zostań naszym klientem już dziś, a być może Ty również będziesz rekomendować nas rodzinie i znajomym.

 
 
Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Kup superszybki internet światłowodowy w Wałbrzychu!

I korzystaj z niego bez ograniczeń!

Z superszybkiego internetu UPC możesz korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Dostęp w każdym zakamarku Twojego lokum zapewni Ci nowoczesny modem Connect Box. Poza czterema ścianami możesz włączyć usługę Wi-free, korzystającą z ponad 800 000 hotspotów, i cieszyć się łączem na swoim urządzeniu mobilnym, gdzie tylko chcesz. Pragniesz jeszcze więcej? Sięgnij po dostęp do pakietu filmowego lub platformy HBO GO i skorzystaj ze stałego dostępu do największych hitów światowego kina i telewizji. Jesteś prawdziwym kibicem i nie wyobrażasz sobie przegapić żadnej rozgrywki sportowej? Wybierz pakiet Eleven Sports i bądź zawsze na bieżąco!

Najszybszy internet światłowodowy w Polsce od UPC - korzystaj bez limitu z całą rodziną!