Bezprzewodowy Internet UPC bez limitu

Usługi dodatkowe UPC Internet

Internet bezprzewodowy bez limitu UPC
 
 

Bezprzewodowy Internet bez limitu UPC to usługa, która pozwala na korzystanie z internetu bez potrzeby kablowego łączenia komputera z modemem. Dzięki wykorzystaniu technologii Wi-Fi (Wireless Fidelity), możesz mieć dostęp do Sieci w dowolnym miejscu Twojego domu.

 
 
 
 

Podsumowanie

Miesięcznie
16 zł
Aktywacja
100 zł
Oferta dla obecnych klientów
Internetu UPC
 
 

Korzyści

Pragniesz internetu bez limitu? Poznaj internet bezprzewodowy od UPC! Dzięki niemu możesz korzystać z sieci w każdym zakątku Twojego domu - bez ograniczeń! Usługa ta pozwala bowiem na łączenie się urządzenia z internetem bez użycia kabla. A wszystko to za sprawą wykorzystania technologii Wi-Fi (Wireless Fidelity) - nasze nowoczesne modemy pełnią dzięki niej podwójną funkcję, zastępując tradycyjny router i modem kablowy. To praktyczność, wygoda i najszybszy internet na wyciągnięcie ręki!

Dostępne pakiety

Sądzisz, że to już wszystko? W UPC możesz znacznie więcej! Wybierz jedną z trzech możliwości - bez ograniczeń: Internet domowy - korzystaj na kilku urządzeniach w każdym miejscu w Twoim domu, Wi-Free - pracujesz za pośrednictwem sieci? A może po prostu lubisz być cały czas na bieżąco - wiedzieć co dzieje się na świecie albo np. u Twoich znajomych? Wi-Free to sieć darmowych hot spotów, dzięki którym logujesz się tylko raz, a jesteś online cały czas tam gdzie jest zasięg Wi-Free! Mobilny Internet bez limitu, Wi-Free, a może opcja domowa? Wybierz najlepszą propozycję dla siebie!

Usługi dodatkowe

Internet to za mało? Superszybkie łącze możesz zamówić w pakiecie z: telewizją - 29 kanałów na start za 0zł/mies., czy pakiety filmowe - HBO, Canal+, Cinemax, Filmbox, Filmklub, a do tego pakiet kanałów ELEVEN i telewizja mobilna Horizon GO - marzenie każdego kinomaniaka? Zdecyduj sam!, telefonem - już od 25zł dla mniejszych potrzeb, do 55zł miesięcznie - gdy telefon jest Ci niezbędny przez cały czas!, HBO GO - nieograniczony dostęp online do ponad 800 kinowych hitów i 140 seriali, uwielbianych przez widzów na całym świecie - teraz i Ty możesz je oglądać, nie wychodząc nawet z domu! Nie wyobrażasz sobie życia bez internetu? Wcale nie musisz! Dzięki internetowi bez limitu od UPC surfowanie po sieci stanie się niezwykle proste i przyjemne! Zamów już dziś i ciesz się swoim superszybkim, bezprzewodowym łączem!"