Internet w Świętochłowicach

Internet
światłowodowy 
bez limitu!

Najwyższa pora na zmianę! Przejdź do operatora
nr 1. Wybierz brak zobowiązań lub tańszy internet
z umową na 24 miesiące.

 
 

Dostępność usług

Sprawdź ofertę w Twoim mieście

Sprawdź dostępność:

info_outline

Jeśli Twój adres składa się tylko z miejscowości i numeru budynku, w polu „Ulica” wpisz ponownie nazwę swojej miejscowości.

Adres:

Prowadzisz firmę pod tym adresem? Poznaj dedykowaną ofertę biznesową >

Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Internet w Świętochłowicach od UPC

Mieszkasz w Świętochłowicach i poszukujesz stabilnego, szybkiego łącza internetowego najwyższej jakości? Poznaj ofertę internetu UPC. Prędkość przesyłu danych nawet do 500 Mb/s, a także stabilność, porównywalna z tą w internecie na kablu, sprawiają, że korzystanie z sieci jest niesamowicie proste i przyjemne. Twoja ulubiona rozrywka, jak filmy, muzyka czy gry online, sprawi Ci jeszcze więcej radości, praca i nauka zdalna będą dużo łatwiejsze, a przesyłanie plików znacznie się skróci. Co więcej, z internetu UPC bez trudu skorzystasz na wielu urządzeniach. Wystarczy tylko, że zamówisz modem Connect Box.

 
 

Klienci nas polecają!

Internet UPC cieszy się dużym uznaniem klientów w całej Polsce, w tym również w Świętochłowicach. To dlatego jest tak chętnie polecany przez użytkowników. Przekonaj się sam, dlaczego tak wielu klientów nas rekomenduje!

 
 
Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Kup superszybki internet światłowodowy
w Świętochłowicach!

I korzystaj z niego bez ograniczeń!

Internet w domu i poza nim? Teraz to niezwykle proste. Wybierz usługę Wi-free na swoim urządzeniu mobilnym, dzięki czemu umożliwisz mu połączenie z najbliższym z 800 000 punktów hotspot. Korzystaj z dostępu do sieci tam, gdzie chcesz! Swoją ofertę kierujemy również do osób, które wolny czas chętnie spędzają na oglądaniu ciekawych filmów i dobrych seriali. Nasze pakiety telewizyjne, opcja zamówienia określonego tytułu przez usługę UPC na żądanie lub dostęp do HBO Max sprawiają, że każdy kinomaniak znajdzie tu coś dla siebie! Pomyśleliśmy także o kibicach, dla których przygotowaliśmy kanał Polsat Sport Premium oraz zestaw kanałów Eleven Sports. Nie przegap najlepszych rozgrywek!

Najszybszy internet światłowodowy w Polsce od UPC - korzystaj bez limitu z całą rodziną!