Internet w Rumi

Internet
światłowodowy 
bez limitu!

Najwyższa pora na zmianę! Przejdź do operatora
nr 1. Wybierz brak zobowiązań lub tańszy internet
z umową na 24 miesiące.

 
 

Dostępność usług

Sprawdź ofertę w Twoim mieście

Sprawdź dostępność:

info_outline

Jeśli Twój adres składa się tylko z miejscowości i numeru budynku, w polu „Ulica” wpisz ponownie nazwę swojej miejscowości.

Adres:

Prowadzisz firmę pod tym adresem? Poznaj dedykowaną ofertę biznesową >

Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Internet w Rumi od UPC

Poszukujesz atrakcyjnej oferty internetu w Rumi? Internet od UPC powinien spełnić Twoje oczekiwania. Prędkość aż do 1 Gb/s sprawi, że bez trudu uzyskasz dostęp do rozrywki, najnowszych informacji, a także prześlesz i pobierzesz pliki nawet dużych rozmiarów. Doskonała stabilność łącza wifi, porównywalna z tą na kablu, pozwoli Ci także pracować i uczyć się zdalnie bez przeszkód. Dzięki modemowi Connect Box podzielisz się tym wszystkim z pozostałymi domownikami. Wybierz internet od UPC i ciesz się płynnym połączeniem z siecią!

 
 

Klienci nas polecają!

Preferujesz sprawdzone rozwiązania? Internet UPC w Rumi poleca wielu zadowolonych klientów! Chcesz stać się jednym z nich? Porozmawiaj z naszym konsultantem i zamów połączenie internetowe do swojego domu, a przekonasz się sam, jak wiele możesz zyskać.

 
 
Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Kup superszybki internet światłowodowy w Rumi!

I korzystaj z niego bez ograniczeń!

Niesamowicie szybkie łącze i dostęp do internetu z każdego miejsca z domu to dla Ciebie wciąż za mało? A co powiesz na możliwość połączenia się z globalną siecią nawet poza własnymi czterema ścianami? Teraz to możliwe dzięki usłudze Wi-free! Ponad 800 000 hotspotów zapewni Ci połączenie z internetem również poza domem. Z internetem UPC w Rumi możesz skorzystać również z wielu innych, atrakcyjnych opcji. Jedną z nich jest dostęp do platformy HBO Max, która oferuje najnowsze kinowe i telewizyjne hity, a także seriale, które podbijają serca widzów na całym świecie. To także gratka dla melomanów, dzięki dostępowi do koncertów i wydarzeń muzycznych z całego świata. Znacznie bardziej interesuje Cię sport? Wybierz pakiet Eleven Sports i śledź najnowsze rozgrywki!

Najszybszy internet światłowodowy w Polsce od UPC - korzystaj bez limitu z całą rodziną!