WZMACNIACZ WIFI

UPC WIFI POD

Inteligentny, samouczący się wzmacniacz
sygnału wifi.

WZMACNIACZ WIFI

UPC WIFI POD

Inteligentny, samouczący się wzmacniacz sygnału wifi.

Co potrafi ten mały spryciarz?

Wzmacniacz UPC WIFI POD to dodatkowe urządzenie typu mesh. Tworzy sieć, w której urządzenia współdziałają ze sobą oraz ze źródłem sygnału i tym samym zwiększa zasięg sieci wifi.

Ikonka sygnału wifi

Grube ściany? Kilka pięter? UPC WIFI POD wzmacnia sygnał wifi i stabilizuje sieć.

 
 
Ikonka - funkcja automatycznego przełączania wzmacniacza sygnału wifi

Urządzenia automatycznie przełączają się, aby mieć najmocniejszy sygnał.

 
 
Ikonka - mozliwość podłączenia aż 3 wzmacniaczy wifi

Możesz podłączyć nawet 3 POD-y. A sieć śmiga w dalszych częściach domu.

 
 
Ikonka - szybka instalacja wzmacniacza wifi poprzez dedykowaną aplikację

Łatwa i szybka instalacja przez aplikację. Spokojnie dasz radę sam!

 
 

NIEWIELKI POD

Inteligentny, a jaki zgrabny! Nowoczesny, pasujący do każdego wnętrza design – kryje w sobie niezwykłą technologię. Wystarczy, że posiadasz Connect Box lub Giga Connect Box.

 
 

INTELIGENTNA BESTIA

Ten sprytny i samouczący wzmacniacz sygnału współpracuje z Inteligentnym Wifi. Dzięki temu Twoje urządzenie jest zawsze podłączone z punktem dostępu o najlepszym zasięgu, a sygnał rozdzielany jest równomiernie. Przełączenie pomiędzy punktami następuje automatycznie.

UPC WIFI POD i System Inteligentne Wifi dostępne dla Klientów posiadających Connect Box lub Giga Connect Box na wybranych obszarach (z wyjątkiem urządzeń obsługujących Internet FTTH).

 
 

I Tyle potrafi!

Idealny, gdy masz kilka pięter w domu czy mieszkasz w kamienicy z grubszymi ścianami. To super wygodne urządzenie sprawia, że sygnał wifi jest jeszcze silniejszy, np. w piwnicy czy na strychu. Włączasz do gniazdka i „gra gitara”, nawet tam, gdzie internetu w ogóle wcześniej nie było.

 
 

INTUiCYJNA INSTALACJA

Wystarczy, że pobierzesz UPC Connect i wybierzesz opcję "Dodaj UPC WIFI POD". Aplikacja sama wykryje "czarne dziury", czyli obszary, gdzie sieć jest najsłabsza i podpowie optymalne miejsce do instalacji. Następnie wystarczy włożyć POD-a do gniazdka i... gotowe!

Zarządzaj swoją domową siecią i skonfiguruj UPC WIFI POD także poprzez portal UPC Connect. Do logowania wykorzystaj swój obecny login i hasło do Mojego UPC.

 
 
Okienko instalacji wzmacniacza sygnału UPC WIFI POD w aplikacji UPC Connect

Najczęściej zadawane pytania

Jak zainstalować POD-a?

1. Pobierz aplikację UPC Connect.

2. Wybierz sekcję "Urządzenia". Kliknij "+" w prawym górnym rogu. Zaznacz opcję "Dodaj UPC WIFI POD". Następnie aplikacja poprowadzi Cię szczegółowo przez kolejne kroki instalacji. 

3. Wybierz liczbę instalowanych POD-ów (maksymalnie 3).

4. Aplikacja podpowie najbardziej optymalne miejsce instalacji.

5. Zeskanuj lub wpisz kod z tyłu Twojego POD-a.

6. Podłącz POD-a do gniazda elektrycznego.

7.  Po ukończeniu instalacji wybierz w aplikacji pomieszczenie, gdzie podłączony jest POD.

8. Gotowe! Miłego surfowania.

Do którego gniazdka najlepiej podłączyć POD-a?

Poradnik instalacyjny w aplikacji UPC Connect podpowie odpowiednie miejsce podłączenia POD-a. Wystarczy, że wybierzesz opcję "Dodaj UPC WIFI POD". Aplikacja sama wykryje "czarne dziury", czyli obszary, gdzie sieć jest najsłabsza i podpowie optymalne miejsce do instalacji.

Ilu POD-ów potrzebuję w moim mieszkaniu?

W większości przypadków wystarczy instalacja jednego lub dwóch UPC WIFI POD-ów, aby zapewnić dobry zasięg wifi w Twoim domu. W prawidłowym rozmieszczeniu wzmacniaczy pomoże aplikacja UPC Connect, która sama wykryje obszary, gdzie moc wifi jest mniejsza.

 

Urządzenia automatycznie przełączają się pomiędzy źródłami sygnału: modemem i dodatkowymi POD-ami. Gdy więc przemieszczasz się ze smartfonem po swoim domu, Twoje urządzenie samo znajdzie i przełączy się na najsilniejszy punkt wifi.

Czym różni się UPC WIFI POD od UPC WIFI Boostera?

UPC WIFI Booster wzmacnia sygnał wifi, wykorzystując sieć elektryczną budynku.

 

UPC WIFI POD to nowa generacja inteligentnych wzmacniaczy sygnału, które łączą się bezprzewodowo z siecią wifi. Wykorzystują one technologię chmury, aby uczyć się Twojej domowej sieci (gdzie i w jakich porach dnia z niej korzystasz oraz ile i jaki typ urządzeń jest podłączonych), aby autmatycznie ją optymalizować. Tym samym zasięg sygnału i moc wifi jest lepsza niż kiedykolwiek!

Co zrobić jeśli POD się rozłączy?

Być może POD jest podłączony poza zasięgiem sieci. Wtedy warto przełożyć go bliżej modemu i poczekać kilka minut na automatyczne podłączenie.