Hotspoty wifi UPC Wi-free

Wi-free

Internet w domu to za mało! 

 
 

Nieograniczona moc internetu 

dzięki sieci UPC Wi-Free

UPC Wi-Free to łatwy, szybki i darmowy dostęp do nielimitowanego Internetu UPC poza domem, dzięki sieci 800 tys. hotspotów od UPC. Logujesz się raz, a jesteś podłączony do internetu cały czas! Teraz sprawdzenie poczty, słuchanie plików muzycznych, zwiedzenie serwisów społecznościowych oraz surfowanie w internecie jest jeszcze wygodniejsze. Poczuj moc nieograniczonego internetu dzięki supersieci UPC Wi-Free.

jak to działa

JAK TO DZIAŁA
JAK TO DZIAŁA
JAK TO DZIAŁA
JAK TO DZIAŁA

UPC Wi-Free to sieć hotspotów, którą tworzą modemy Wi-Fi użytkowników Internetu UPC. Twój modem, podobnie jak modemy tysięcy innych Klientów Internetu UPC, będzie tworzył dwa pasma: prywatne, do korzystania z internetu domowego oraz zewnętrzne, które będzie udostępnione dla innych użytkowników sieci UPC. Dzięki temu możesz korzystać z Internetu UPC swobodnie i bez limitów również poza domem.

Kto może korzystać

Kto i gdzie może korzystać z Wi-Free? Nasi Klienci mają internet wszędzie, gdzie UPC jest dostawcą. Z usługi UPC Wi-Free korzystać mogą wszyscy Klienci Internetu UPC o prędkości pobierania danych co najmniej 60 Mb/s, wyposażeni w urządzenie umożliwiające połączenie z siecią Wi-Fi (np. smartphone, tablet, laptop) oraz posiadający konto w systemie Moje UPC. To ponad 800 tysięcy hotspotów.

Jak się podłączyć

Uzyskaj dostęp w kilku klikach! Uruchomienie usługi jest bardzo łatwe: do połączenia z siecią UPC Wi-Free potrzebne jest jedynie skonfigurowanie połączenia w ustawieniach Wi-Fi Twojego urządzenia, natomiast nie jest wymagana żadna dedykowana aplikacja.

Wybierz sieć

Wybierz UPC Wi-Free z listy dostępnych sieci na Twoim urządzeniu

 
 

Zaloguj się

Zaloguj się, używając swoich danych dostępowych:
Login: Twój Login do Moje UPC
Hasło: Indywidualne hasło zdefiniowane w sekcji UPC Wi-Free w systemie Moje UPC

 
 

Zacznij używać Wi-Free

Od tej pory Twoje urządzenie mobilne będzie łączyć się automatycznie
z dostępnymi sieciami Wi-Free.

 
 

Bezpieczeństwo

Kto i gdzie może korzystać z Wi-Free? Nasi Kilenci mają internet wszędzie, gdzie UPC jest dostawcą. Z usługi UPC Wi-Free korzystać mogą wszyscy Klienci Internetu UPC o prędkości pobierania danych co najmniej 60 Mb/s, wyposażeni w urządzenie umożliwiające połączenie z siecią Wi-Fi (np. smartphone, tablet, laptop) oraz posiadający konto w systemie Moje UPC. To ponad 800 tysięcy hotspotów.

Ikona kłódki na ekranie tabletu
Mapa Polski z zaznaczonymi obszarami działania usługi Wi-Free

Zasięg

UPC Wi-Free to blisko 800 tys. hotspotów we wszystkich miastach w Polsce, w których UPC świadczy swoje usługi. 

Zobacz jak korzystać