PAKIET

BEZPIECZEŃSTWA

UPC

 
 

Pakiet Bezpieczeństwa UPC to skuteczne narzędzie pozwalające w bezpieczny sposób korzystać z internetu. W ramach usługi dostępne są 3 licencje pozwalające zainstalować oprogramowanie zabezpieczające na 3 dowolnie wybranych urządzeniach. Dzięki Pakietowi Bezpieczeństwa UPC jesteś w stanie chronić nie tylko swój komputer, ale także tablet czy telefon przed wszelkimi zagrożeniami płynącymi z sieci, 24 godziny na dobę.

DLA KOMPUTERÓW PC

PC Pakiet Bezpieczeństwa dedykowany komputerom. Kompleksowa ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym – umożliwia bezpieczne przeglądanie internetu i sprawia, że internetowe bankowanie czy robienie zakupów przez sieć jest w należyty sposób chronione.
 
 

DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Pakiet Bezpieczeństwa UPC w wersji na urządzenia mobilne to bezpieczne przeglądanie stron www oraz ochrona tożsamości w internecie. Przeglądane strony www są sprawdzane pod kątem niebezpiecznego oprogramowania, które może wykraść Twoje dane dostępowe do kont e-mail czy karty kredytowej. Bezpieczne zakupy i bankowość online – pewność, że internetowe płatności czy robienie zakupów przez sieć jest w należyty sposób chronione. Family Rules (Kontrola rodzicielska) – umożliwia kontrolę stron, które może odwiedzać dziecko, oraz aplikacji, które mogą być zainstalowane na danym urządzeniu. Funkcja Finder umożliwia lokalizację urządzenia. Dodatkowo w ramach Family Rules istnieje możliwość zdalnego usunięcia danych na urządzeniu w przypadku jego kradzieży, czy zgubienia.

Nie czekaj, zamów już dziś!

Regulamin promocji: