Modemy

Poznaj nasze najlepsze modemy

 
 

Poznaj modemy UPC

Naszym Klientom dostarczamy modemy UPC z routerem Wi-Fi. Dzięki temu dostęp do sieci masz w dowolnym miejscu swojego domu. Urządzenie jest konfigurowane przez technika w momencie instalacji usługi. Modemy UPC udostępniane są w usłudze Bezprzewodowy Internet, która pozwala na korzystanie z internetu bez potrzeby kablowego łączenia komputera z modemem. Przy zamówieniu na upc.pl Bezprzewodowy Internet dostępny jest w cenie usługi Internetu Fiber Power.

Compal Connect Box

Compal Connect Box to najlepszy dostęp do internetu świadczony za pośrednictwem nowoczesnego urządzenia. Wbudowany router Wi-Fi działa w technologii Wi-Fi AC, co gwarantuje najszybsze bezprzewodowe połączenie z internetem. Właściwości modemu Compal Connect Box wykorzystywane są najlepiej przy dużych prędkościach, dlatego dodawany jest do Internetu Fiber Power 120, Fiber Power 250 oraz Fiber Power 500.
Wymiary: szer. 7,2 cm, wys. 22 cm, gł. 15,7 cm.
 
 

Ubee EVW 3226

Modem Ubee EVW 3226 zapewnia bezprzewodowy dostęp do internetu dzięki wbudowanemu routerowi Wi-Fi. Sieć Wi-Fi działa w dwóch częstotliwościach: 2,4 Ghz lub 5 Ghz.
Wymiary: szer. 24 cm, wys. 4,2 cm, gł. 17,2 cm.

Technicolor 7200

Modem Technicolor 7200 zapewnia bezprzewodowy dostęp do Internetu dzięki wbudowanemu routerowi Wi-Fi. Sieć Wi-Fi działa w dwóch częstotliwościach: 2,4 Ghz lub 5 Ghz.
Wymiary: szer. 22 cm, wys. 4,3 cm, gł. 16,7 cm.
 
 

Thomson TWG 870

Thomson TWG 870 posiada modem internetowy z wbudowanym routerem Wi-Fi.
Wymiary: szer. 22 cm, wys. 5 cm, gł. 17 cm.