W domu
i na mieście

Poznaj nasz

Kolorowy napis
Inteligentne Wifi

Nowość

Inteligentne Wifi

Jedyny taki system od UPC, dzięki któremu cały dom śmiga na pełnym internecie! Automatycznie optymalizuje i sprawiedliwie dzieli sygnał wifi pomiędzy urządzeniami.

Nowość

Aplikacja UPC CONNECT

Bezpłatna i wygodna aplikacja do zarządzania domową siecią wifi. Sprawdź urządzenia podpięte do Twojej sieci, udostępnij internet gościom lub zmień hasło do wifi.

 
 
Aplikacja UPC Connect
 
 
UPC WIFI POD

Nowość

UPC WIFI POD

Zaawansowany, samouczący się wzmacniacz sygnału wifi, który współpracuje z oprogramowaniem Inteligentne Wifi. Idealny, gdy masz kilka pięter lub grube ściany.

Niezmiennie najszybszy!

Wybierz najszybszy internet w Polsce według niezależnego rankingu i ciesz się prędkością nawet 1 GIGA! Zapomnij o wolno ładujących się stronach czy zacinających filmach!   

UPC dostawcą najszybszego internetu domowego w rankingu ogólnopolskim SpeedTest.pl za I kwartał 2022r.

najszybszy w Polsce
 
 

Telewizja mobilna

Twój wybór gdzie i kiedy będziesz ogladać najlepsze produkcie! Ulubione seriale w drodze do pracy? Filmowe hity na urlopie? Sportowe emocje w trakcie podróży? Żaden problem! Wszystko masz w zasięgu ręki.

 
 

Hotspoty Wi-Free

Zaloguj się raz i korzystaj z darmowego, nielimitowanego internetu zawsze tam, gdzie znajduje się UPC Wi-Free – sieć 800 tys. hotspotów we wszystkich miastach w Polsce!

 
 
 
 
 
 

Pakiet Bezpieczeństwa UPC

Korzystaj z internetu bezpiecznie i chroń swój komputer, tablet, a także telefon 24 godziny na dobę! Wybierz Pakiet Bezpieczeństwa od UPC.

 
 

UPC WiFi booster

Kilka pięter? Duży metraż? Grube ściany? Wi-Fi Boostery zapewniają szybki i stabilny internet w całym domu - sypialni, łazience, a nawet na strychu.

 
 
KSW 44
 
 
Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Klienci nas polecają!

Klienci są dla nas najważniejsi. Każdego dnia staramy się, aby nasze usługi były pełne najlepszej rozrywki, a obsługa przyjazna, pomocna i profesjonalna. Klienci to widzą, doceniają i nas polecają. Mamy na to dowody.