Pakiet bezpieczeństwa UPC - 1 PC

Poznaj Internet UPC

Pakiet Bezpieczeństwa UPC to przygotowana specjalnie dla klientów UPC wersja aplikacji Internet Security firmy F-Secure, jednego z najbardziej znanych producentów oprogramowania chroniącego komputery przed różnego rodzaju zagrożeniami.

 

Pakiet Bezpieczeństwa UPC na bieżąco i kompleksowo zabezpiecza Twój komputer przed wirusami, robakami internetowymi i innymi zagrożeniami mającymi swoje źródła w internecie. Pomaga też w eliminowaniu spamu i blokowaniu groźnych programów, które mogą zostać pobrane z internetu. 

Co zawiera pakiet?

Antywirus - chroni przed wirusami, robakami internetowymi oraz końmi trojańskimi (tzw. trojanami) pochodzącymi z internetu, płyty CD/DVD lub dowolnego innego nośnika.

 

Firewall - zabezpiecza Twój komputer przed atakami hakerów dzięki możliwości filtrowania danych wysyłanych i odbieranych przez komputer podłączony do internetu.

 

Kontrola rodzicielska - umożliwia kontrolę stron, odwiedzanych przez dzieci. Dzięki Kontroli Rodzicielskiej możesz zdecydować, które serwisy internetowe będą dostępne dla Twojego dziecka, a które zostaną zablokowane.

 

Ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym - wykrywa i usuwa oprogramowanie, które może bez Twojej wiedzy przekazywać informacje na temat odwiedzanych przez Ciebie stron lub wykraść numer karty kredytowej.

 

AntySpam - sprawdza otrzymywane e-maili i rozpoznaje spam, a następnie umieszcza go w oddzielnym folderze. Takie wiadomości nie zaśmiecają Twojej skrzynki, a Ty sam decydujesz, co z nimi później zrobić.

 

 
 
 
 
 
 

 

Certyfikat jakości dla F-Secure

Seria niezależnych testów przeprowadzona w 2010 r. potwierdza, że F-Secure Internet Security oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa, prostą i intuicyjną obsługę oraz dużą celność w wykrywaniu niebezpiecznego oprogramowania.

 

W grudniu 2010 roku pakiet F-Secure Internet Security otrzymał najwyższe oceny we wszystkich kategoriach Whole Prouct Dynamic Test*. Badanie przeprowadziła AV-Comparatives - niezależna austriacka organizacja specjalizująca się w ocenie oprogramowania antywirusowego.

 

Ten wynik poprzedziła seria pozytywnych recenzji i ocen w testach prow adzonych przez najważniejsze niezależne organizacje z całego świata. Obok AV-Comparatives, oprogramowanie F-Secure bardzo dobrze oceniły również: Virus Bulletin, NSS Labs i PC Security Labs. Wyniki testów potwierdzają wysoką jakość F-Secure Internet Security, wyróżniającą pakiet na tle konkurencji ze względu na oferowany poziom bezpieczeństwa oraz niski wskaźnik fałszywych alarmów.

 

- Testy oprogramowania przeprowadzane przez niezależne organizacje zawsze różnią się zastosowaną metodologią – wyjaśnia Michał Iwan, Dyrektor Zarządzający F-Secure Polska. - Stąd też często zdarza się, że ten sam produkt w jednym badaniu wypada bardzo dobrze, a w innym wręcz przeciwnie. Z tego względu jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że F-Secure został bardzo wysoko oceniony we wszystkich testach porównawczych przeprowadzonych w minionym roku. Tym samym nasi użytkownicy mogą mieć pewność, że zapewniamy im najwyższą ochronę, niezależnie od tego, w jakim środowisku pracują i w jakim zakresie korzystają z Internetu. Jest to dla nas sprawa priorytetowa.

 

Kluczem do sukcesu F-Secure w 2010 r. jest konsekwencja. AV-Comparatives przyznał F-Secure Internet Security oraz F-Secure Anti-Virus siedem najwyższych odznaczeń (na siedem możliwych) Advanced+ w serii testów badających poziom jakości i bezpieczeństwa. F-Secure Anti-Virus 2010 dostał najwięcej odznaczeń Advanced+ spośród testowanych produktów konkurencyjnych.

 

Według AV-Test** F-Secure Internet Security nie obciąża systemu jak oprogramowanie konkurencyjne, przez co jest bardzo przyjazny dla użytkownika i intuicyjny w obsłudze. Dodatkowo oprogramowanie antywirusowe F-Secure osiągnęło wysokie oceny w teście na dynamiczne i statyczne wykrywanie złośliwych aplikacji. Również poziom ochrony komputerów zapewniany przez F-Secure Internet Security został uznany za bardzo wysoki. AV-Test przyznał F-Secure Internet Security certyfikat jakości już po raz drugi z rzędu. W II i III kwartale 2010 r. AV-Test przebadało aż 19 produktów, z których jedynie 13 przyznano certyfikat.