Internet w Nysie

Internet
światłowodowy 
bez limitu!

Najwyższa pora na zmianę! Przejdź do operatora
nr 1. Wybierz brak zobowiązań lub tańszy internet
z umową na 24 miesiące.

 
 

Dostępność usług

Sprawdź ofertę w Twoim mieście

Sprawdź dostępność:

info_outline

Jeśli Twój adres składa się tylko z miejscowości i numeru budynku, w polu „Ulica” wpisz ponownie nazwę swojej miejscowości.

Adres:

Prowadzisz firmę pod tym adresem? Poznaj dedykowaną ofertę biznesową >

Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Internet w Nysie od UPC

Jesteś mieszkańcem Nysy i szukasz atrakcyjnej oferty internetu domowego dla siebie i swojej rodziny? Poznaj internet UPC! Prędkość połączenia nawet do 500 Mb/s sprawia, że chętnie wybierają nas klienci w całej Polsce. Wideorozmowy bez przeszkód, gry online bez zakłóceń czy łatwe pobieranie i wysyłanie nawet dużych plików to jedne z największych zalet tej oferty. Dodatkowo z niezwykłej szybkości łącza możesz korzystać na wielu urządzeniach jednocześnie w każdym zakątku swojego domu. Wszystko dzięki nowoczesnemu modemowi Connect Box!

 
 

Klienci nas polecają!

Zaufaj licznym klientom UPC, którzy polecają nasz internet nie tylko na forach internetowych, lecz także wśród znajomych oraz członków rodziny. Przekonaj się, co sprawia, że użytkownicy nas rekomendują!

 
 
Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Kup superszybki internet światłowodowy w Nysie!

I korzystaj z niego bez ograniczeń!

Ze swojego superszybkiego internetu UPC w Nysie możesz skorzystać również po wyjściu z domu - na urządzeniu mobilnym. Wystarczy tylko, że włączysz usługę Wi-free, a będziesz mógł cieszyć się stałym dostępem do sieci. Wolny czas lubisz spędzać na oglądaniu hitów światowego kina lub uwielbianych przez miliony seriali? Zamów pakiet filmowy lub dostęp do platformy HBO Max i ciesz się nimi w swoim domu. Możesz też zdecydować się na pakiet Eleven Sports, który pozwoli Ci śledzić wydarzenia sportowe, w tym rozgrywki ulubionych drużyn. Dzięki internetowi UPC z pewnością nie będziesz się nudzić!

Najszybszy internet światłowodowy w Polsce od UPC - korzystaj bez limitu z całą rodziną!