Internet w Nowym Sączu

Internet
światłowodowy 
bez limitu!

Najwyższa pora na zmianę! Przejdź do operatora
nr 1. Wybierz brak zobowiązań lub tańszy internet
z umową na 24 miesiące.

 
 

Dostępność usług

Sprawdź ofertę w Twoim mieście

Sprawdź dostępność:

info_outline

Jeśli Twój adres składa się tylko z miejscowości i numeru budynku, w polu „Ulica” wpisz ponownie nazwę swojej miejscowości.

Adres:

Prowadzisz firmę pod tym adresem? Poznaj dedykowaną ofertę biznesową >

Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Internet w Nowym Sączu od UPC

Wybierz ofertę internetu UPC dla mieszkańców Nowego Sącza i ciesz się stabilnym i szybkim dostępem do globalnej sieci! Prędkość łącza nawet do 500 Mb/s to doskonały sposób na gry online bez zakłóceń, oglądanie streamingu czy filmów i seriali bez opóźnień, szybką pracę oraz nauką zdalną, a także wygodne wysyłanie i pobieranie nawet dużych plików. Teraz masz to na wyciągnięcie ręki! Chcesz móc dzielić się doskonałym łączem z innymi domownikami? Zamów nowoczesny modem Connect Box, który z pewnością Ci na to pozwoli.

 
 

Klienci nas polecają!

Dołącz do zadowolonych klientów UPC, którzy rekomendują nasz internet swoim znajomym i rodzinie! Ty również pokochasz nasze szybkie i wygodne łącza. Nie wahaj się! Wybierz najwyższą jakość i ciesz się stabilnym dostępem do sieci!

 
 
Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Kup superszybki internet światłowodowy w Nowym Sączu!

I korzystaj z niego bez ograniczeń!

Superszybki internet UPC także poza domem? Teraz to możliwe dzięki usłudze Wi-free. Skorzystaj z jednego z ponad 800 000 hotspotów i ciesz się łączem, gdzie tylko zapragniesz. Internet UPC ma dla Ciebie również doskonałą ofertę wysokiej jakości rozrywki. Wybierz telewizyjny pakiet filmowy lub dostęp do platformy HBO Max i zanurz się w świecie największych kinowych hitów oraz uwielbianych przez widzów seriali! HBO Max oferuje także koncerty największych gwiazd muzyki, które obejrzysz wygodnie na własnej kanapie. Wolisz sportowe rozgrywki? Zdecyduj się na pakiet Eleven Sports i śledź osiągnięcia ulubionej drużyny!

Najszybszy internet światłowodowy w Polsce od UPC - korzystaj bez limitu z całą rodziną!