Internet w Mielcu

Internet
światłowodowy 
bez limitu!

Najwyższa pora na zmianę! Przejdź do operatora
nr 1. Wybierz brak zobowiązań lub tańszy internet
z umową na 24 miesiące.

 
 

Dostępność usług

Sprawdź ofertę w Twoim mieście

Sprawdź dostępność:

info_outline

Jeśli Twój adres składa się tylko z miejscowości i numeru budynku, w polu „Ulica” wpisz ponownie nazwę swojej miejscowości.

Adres:

Prowadzisz firmę pod tym adresem? Poznaj dedykowaną ofertę biznesową >

Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Internet w Mielcu od UPC

Szukasz korzystnej oferty internetu w Mielcu? Z internetem UPC z pewnością się nie zawiedziesz. Dostęp do sieci w całym domu na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych umożliwi Ci zarówno korzystanie z najwyższej jakości rozrywki, jak i szybką, bezproblemową pracę czy naukę. A wszystko to dzięki modemowi Connect Box. Uwielbiasz gry online, ale zakłócenia odbierają Ci całą przyjemność z gry? A może masz kłopoty z pobieraniem i wysyłaniem większych plików? Z prędkością łącza nawet do 500 Mb/s z pewnością o nich zapomnisz.

 
 

Klienci nas polecają!

O najwyższej jakości internetu UPC świadczą przede wszystkim liczne opinie zadowolonych klientów, którzy wybrali nasze usługi. Zostań jednym z nich i przekonaj się sam, dlaczego tak wielu użytkowników poleca nas swojej rodzinie i znajomym.

 
 
Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Kup superszybki internet światłowodowy w Mielcu!

I korzystaj z niego bez ograniczeń!

Wieczorami lubisz odpocząć przy dobrym filmie albo kolejnym odcinku ulubionego serialu? Z internetem UPC możesz otrzymać dostęp do najlepszych kanałów filmowych, a także platformy streamingowej HBO Max, na której znajdziesz największy kinowe i telewizyjne hity oraz odcinki seriali, które pokochał cały świat! Obejrzysz tam również coś dla prawdziwych melomanów, w tym koncerty gwiazd muzyki. Jeśli wolisz sport, wybierz pakiet Eleven Sports, dzięki któremu będziesz mieć stały dostęp do największych rozgrywek. A wszystko to nawet poza własnymi czterema ścianami dzięki usłudze Wi-free. Ponad 800 000 hotspotów sprawi, że będziesz cieszyć się każdą z tych rzeczy tam, gdzie tylko zapragniesz!

Najszybszy internet światłowodowy w Polsce od UPC - korzystaj bez limitu z całą rodziną!