Internet w Lubinie

Internet
światłowodowy 
bez limitu!

Najwyższa pora na zmianę! Przejdź do operatora
nr 1. Wybierz brak zobowiązań lub tańszy internet
z umową na 24 miesiące.

 
 

Dostępność usług

Sprawdź ofertę w Twoim mieście

Sprawdź dostępność:

info_outline

Jeśli Twój adres składa się tylko z miejscowości i numeru budynku, w polu „Ulica” wpisz ponownie nazwę swojej miejscowości.

Adres:

Prowadzisz firmę pod tym adresem? Poznaj dedykowaną ofertę biznesową >

Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Internet w Lubinie od UPC

Mieszkasz w Lubinie i chcesz wybrać dla siebie stabilne i szybkie łącze internetowe, którym podzielisz się ze wszystkimi domownikami? Doskonałym wyborem będzie dla Ciebie internet UPC! Aż do 1 Gb/s prędkości sprawi, że z pewnością się nie zawiedziesz. Wideorozmowy, pobieranie i wysyłanie plików, streaming czy gry online bez zakłóceń – teraz możesz korzystać z tego bez ograniczeń. Chcesz podłączyć do sieci kilka urządzeń w całym domu? To możliwe z nowoczesnym modemem Connect Box! Korzystaj z internetu z każdego zakątka w domu, wszędzie tam, gdzie jest to dla Ciebie najdogodniejsze

 
 

Klienci nas polecają!

O jakości usług świadczonych przez firmę najlepiej świadczą liczne opinie zadowolonych klientów, którzy polecają je swoim znajomym czy rodzinie. Dokładnie tak, jak użytkownicy internetu UPC. Dołącz do nas już dziś!

 
 
Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Kup superszybki internet światłowodowy w Lubinie!

I korzystaj z niego bez ograniczeń!

Skorzystaj ze swojego superszybkiego internetu UPC również poza domem! Możesz to mieć dzięki usłudze Wi-free, która zapewni Ci dostęp do sieci za sprawą ponad 800 000 hotspotów. Wystarczy tylko włączyć ją na swoim urządzeniu mobilnym, by korzystać z połączenia wszędzie, gdzie tego zapragniesz. A to jeszcze nie wszystkie niespodzianki! Możesz również cieszyć się nielimitowanym dostępem do najlepszej jakości rozrywki. Wystarczy tylko, że zamówisz filmowy pakiet telewizyjny lub dostęp do platformy HBO Max, gdzie obejrzysz światowe hity prosto z kin oraz najlepsze seriale, które pokochały miliony widzów. Wolisz oglądać zmagania sportowców? Wybierz pakiet Eleven Sports!

Najszybszy internet światłowodowy w Polsce od UPC - korzystaj bez limitu z całą rodziną!