Internet w Jeleniej Górze

Internet
światłowodowy 
bez limitu!

Najwyższa pora na zmianę! Przejdź do operatora
nr 1. Wybierz brak zobowiązań lub tańszy internet
z umową na 24 miesiące.

 
 

Dostępność usług

Sprawdź ofertę w Twoim mieście

Sprawdź dostępność:

info_outline

Jeśli Twój adres składa się tylko z miejscowości i numeru budynku, w polu „Ulica” wpisz ponownie nazwę swojej miejscowości.

Adres:

Prowadzisz firmę pod tym adresem? Poznaj dedykowaną ofertę biznesową >

Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Internet w Jeleniej Górze od UPC

Mieszkasz w Jeleniej Górze i rozglądasz się za stabilnym i szybkim łączem internetowym w swojej okolicy? Właśnie je znalazłeś! Dzięki prędkości nawet do 500 Mb/s internet UPC w Jeleniej Górze jest liderem na rynku, dlatego spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oglądaj filmy i seriale, słuchaj muzyki, wysyłaj i pobieraj duże pliki, ucz się, pracuj i graj w gry online bez przeszkód! Chcesz podzielić się tym szybkim łączem internetowym z innymi domownikami? Z modemem Connect Box zrobisz to bez trudu. Łącz się z globalną siecią z każdego miejsca w swoim domu!

 
 

Klienci nas polecają!

O wysokiej jakości naszych usług świadczą między innymi doskonałe recenzje klientów. Liczni, zadowoleni użytkownicy polecają nas swoim znajomym lub członkom rodziny. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów, którzy wybrali usługi UPC!

 
 
Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Kup superszybki internet światłowodowy w Jeleniej Górze!

I korzystaj z niego bez ograniczeń!

Ze swojego łącza internetowego pragniesz korzystać nie tylko we własnych czterech ścianach? Teraz to możliwe dzięki usłudze Wi-free oraz ponad 800 000 hotspotów, z których korzysta. Ciesz się wszystkimi korzyściami internetu UPC, gdziekolwiek jesteś! Masz ochotę na dobry film, a może chcesz obejrzeć kolejny odcinek swojego ukochanego serialu? Z pakietem filmowym lub dostępem do platformy HBO Max możesz to mieć na wyciągnięcie ręki. Pożegnaj nudę w długie wieczory! Jesteś zapalonym kibicem? Oglądaj zmagania swojej ulubionej drużyny zawsze, kiedy tylko masz na to ochotę, z telewizyjnym pakietem Eleven Sports!

Najszybszy internet światłowodowy w Polsce od UPC - korzystaj bez limitu z całą rodziną!