UPC Z TROSKĄ

DLA SPOŁECZNOŚCI

 
 
 
 

Internet to jeden z największych wynalazków ludzkości, który wciąż rewolucjonizuje otaczający nas świat. Dzięki niemu możemy być w stałym kontakcie z bliskimi, pracować i uczyć się zdalnie czy cieszyć cyfrową rozrywką bez ograniczeń.

Naszą misją jest stale poszerzać zasięg sieci światłowodowej, by jak najwięcej osób mogło korzystać z jego możliwości.

Dlatego stworzyliśmy Internet dla Społeczności – naszą odpowiedź na potrzeby wykluczonych cyfrowo i potrzebujących wsparcia, a także grup zawodowych, które mierzą się z największymi wyzwaniami podczas pandemii COVID-19.

Sprawdź nasze aktualne działania:

Oferta z podziękowaniem dla medyków i nauczycieli

Program wsparcia dla nauczycieli, a także osób wykonujących zawód lekarza/rki, pielęgniarza/rkiratownika medycznego w trudnych chwilach pandemii koronawirusa.

Specjalnie dla nich udostępniamy ofertę, dzięki której mogą otrzymać darmowy dostęp do internetu światłowodowego przez 6 miesięcy. 

Drodzy nauczyciele i medycy!

Czy posiadacie dostęp do stabilnego internetu?

Chcemy Was wesprzeć w tych trudnych chwilach pandemii koronawirusa, dlatego udostępniamy Wam Ofertę z podziękowaniem dla medyków i nauczycieli. Dzięki niej możecie otrzymać darmowy dostęp do internetu światłowodowego przez 6 miesięcy. Abyście mogli być w kontakcie przez cały czas, również poza domem, udostępniamy dla Was także bezpłatną ofertę internetu z usługami komórkowymi.

Z oferty mogą skorzystać nauczyciele, pracujący w szkole podstawowej lub średniej, a także osoby wykonujące zawód lekarza/rki, pielęgniarza/rki i ratownika medycznego, które mieszkają w zasięgu sieci UPC, nie mają obecnie dostępu do internetu szerokopasmowego oraz nie są jeszcze Klientami UPC.

Partner akcji:

 
 

Przed skorzystaniem z oferty, wypełnij formularz:

 1. Wybór jest wymagany
  Wybierz zawód
  • Ratownik medyczny
  • Pielęgniarz/rka
  • Lekarz/rka
  • Nauczyciel/ka
 2. Uzupełnij to pole.
 3. Uzupełnij to pole.
 4. Zgoda musi być zaznaczona.
 5. Zgoda musi być zaznaczona.
 6. Sprawdź ofertę!

 
 
 
 

Oferta z podziękowaniem dla medyków i nauczycieli

 
 
INTERNET
150 Mb/s

0zł/mies.

Internet światłowodowy
do 150 Mb/s

Modem Connect Box z wifiinfo_outline

 
 

Instalacja 0 zł

Umowa na 6 miesięcy

 
 

Oferta z podziękowaniem dla medyków i nauczycieli

 
 
INTERNET + KARTA SIM
150 Mb/s

0zł/mies.

Internet światłowodowy
do 150 Mb/s

Modem Connect Box z wifiinfo_outline

W pakiecie otrzymujesz:

Abonament komórkowy Smartinfo_outline

 
 

Instalacja 0 zł

Umowa na 6 miesięcy

 
 

Działamy z troską dla nauczycieli

Dowiedz się więcej o pracy nauczycieli, którym udostępniliśmy bezpłatny internet w ramach akcji #działamyztroską.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić

Dokumenty niezbędne do zamówienia usług UPC:

Do zawarcia umowy niezbędny będzie aktualny dokument potwierdzający tożsamość osoby zawierającej umowę abonencką (dowód osobisty/prawo jazdy/paszport)

 

Co to jest eUmowa?

Na umowie oraz w Moim UPC znajdziesz okres zobowiązywania (zakładka Usługi) i numer identyfikacyjny (zakładka Profil). Warunki korzystania i wysokość opłat abonamentowych podane są na Umowie Abonenckiej i/lub regulaminie promocji. W zależności od sposobu zawarcia umowy, dokumenty otrzymałeś w wersji papierowej lub e-mailem.

 

Czy mogę zrezygnować z usług po podpisaniu umowy?

Abonentowi będącemu Konsumentem, który zawarł Umowę Abonencką na odległość lub poza Biurem Obsługi Klienta, przysługuje uprawnienie do odstąpienia od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny, poprzez złożenie Dostawcy usług oświadczenia w formie pisemnej lub elektronicznej w terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy Abonenckiej. W przypadku dokonania zmiany Umowy Abonenckiej na odległość lub poza Biurem Obsługi Klienta, termin na odstąpienie od dokonanej zmiany wynosi 14 dni od dnia otrzymania potwierdzenia zmian. Do zachowania terminu odstąpienia od Umowy Abonenckiej lub dokonanej zmiany wystarczy złożyć osobiście pisemne oświadczenie o odstąpieniu w Biurze Obsługi Klienta lub wysłać listem poleconym na adres:

 

UPC Polska Sp. z o.o.

Ogólnopolskie Biuro Obsługi Klientów

ul.Murckowska 14c

40-265 Katowice

 

lub

 

Abonent może również przesłać skan podpisanego oświadczenia o odstąpieniu od Umowy Abonenckiej lub dokonanej zmiany za pośrednictwem strony www.upc.pl/kontakt. Po wysłaniu oświadczenia tą drogą prześlemy Państwu potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu w formie elektronicznej.

Kto może zamówić

Kto może skorzystać z promocji?

 

Z oferty przedstawionej w tej promocji może skorzystać każdy nauczyciel zatrudniony w szkole podstawowej lub średniej, który mieszka w zasięgu sieci UPC i nie ma obecnie dostępu do internetu szerokopasmowego, (nie dotyczy to Internetu Mobilnego lub xDSL) oraz przez okres jednego miesiąca przed przystąpieniem do promocji nie był abonentem usług UPC.

 

 

 

Instalacja

Jak przebiega instalacja usług UPC? 

 

Technik UPC rozpoczyna wizytę od sprawdzenia obecnej instalacji w lokalu, a w razie jej braku łączy lokal z instalacją na klatce schodowej.
Kolejny krok to podłączenie urządzeń takich jak dekoder lub modem do gniazda z sygnałem UPC oraz do odbiorników (telewizor, komputer, aparat telefoniczny). Po odpowiednim podłączeniu technik aktywuje usługi i sprawdza czy wszystkie urządzenia działają poprawnie. Ostatnim etapem jest potwierdzenie poprawności wykonania instalacji i podpisanie przez Klienta umowy lub aneksu.

 

Jakie są koszty instalacji usług z na czas określony 6 miesięcy?

 

Cena instalacji usług wynosi 0 zł.

 

Termin instalacji usług:

 

Instalacja odbywa się w wyznaczonym przedziale czasowym. Ewentualne opóźnienia mogą wynikać z przyczyn niezależnych od UPC. O opóźnieniu poinformujemy odpowiednio wcześnie.
Jeżeli chcesz odwołać wizytę technika, zadzwoń - 813 813 813.

 

 

 

 

Faktury i koszty

Ulgi wliczone w cenę abonamentu:

 

 • Abonament miesięczny w okresie 6 miesięcy trwania umowy.
 • Opłata instalacyjna.

Wygaśnięcie umowy

Usługa będzie aktywna przez 6 miesięcy. Po tym czasie:

 

 • usługa zostanie odłączona, a abonent jest zobowiązany do zwrotu sprzętu - sprawdź
 • aby móc kontynuować korzystanie z usług UPC, należy skontaktować się z nami w celu ustalenia nowych warunków promocyjnych, na których usługa będzie dalej świadczona.
 

Sprawdź dodatkowe korzyści Internetu od UPC

Wi-Fi

Bezprzewodowy internet to usługa, która pozwala na korzystanie z internetu bez potrzeby kablowego łączenia komputera z modemem. UPC dostarcza swoim klientom modem z routerem Wi-Fi, dzięki czemu masz dostęp do Sieci z dowolnego miejsca w Twoim domu. Urządzenie zostanie skonfigurowane przez technika w momencie instalacji usług.

Connect box

Oczekujesz jeszcze szybszego łącza? Poznaj superszybki internet bezprzewodowy w całym domu! Wszystko dzięki nowoczesnemu urządzeniu - modemowi bezprzewodowemu Connect Box z routerem Wi-Fi, który pozwoli Ci nawiązać połączenie z siecią z każdego miejsca w Twoim domu! Wszystko dzięki dwóm częstotliwościom sieci Wi-Fi - 2,4 oraz 5 GHz, które pozwolą na:

 

 • poprawę transferu,
 • zwiększenie zasięgu urządzenia, 
 • osiągnięcie stabilniejszego połączenia z internetem, z mniejszą ilością zakłóceń,
 • podłączenie większej liczby urządzeń jednocześnie. 

Modem Wi-Fi UPC sprawi, że zapomnisz o najczęstszych kłopotach zInternetem, jak zbyt wolny transfer plików, czy zawieszające się strony www!

 

Zamiast tego możesz się cieszyć:

 

 • superszybkim pobieraniem i przesyłaniem nawet dużych plików, 
 • swobodnym oglądaniem filmów i seriali, a także słuchaniem muzyki on-line,
 • bezproblemowym oglądaniem i przeglądaniem stron internetowych,
 • korzystaniem z komunikatorów internetowych bez uciążliwego zawieszania!

 

 

 
Dowiedz się więcej

Internet Równych Szans

Wyrównujemy szanse społeczne wielodzietnych rodzin w potrzebie.

Wraz z Fundacją Polskiego Funduszu Rozwoju i we współpracy z Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie rozpoczęliśmy akcję Internet Równych Szans.

Chcemy pomóc wykluczonym cyfrowo rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji, włączając ich do świata internetu. Wierzymy, że dzięki temu otworzymy przed nimi nowe możliwości nauki, komunikacji i rozwoju.

Pomożemy do 3000 rodzin, dając im roczny, darmowy dostępu do internetu o prędkości do 150 Mb/s.

Wkrótce opublikujemy kryteria udziału w akcji oraz informacje dotyczące możliwości skorzystania z Internetu Równych Szans.

Partner akcji:

 
 
Dowiedz się więcej

Przed skorzystaniem z oferty, wypełnij formularz:

 1. Wybór jest wymagany
  Wybierz zawód
  • Ratownik medyczny
  • Pielęgniarz/rka
  • Lekarz/rka
  • Nauczyciel/ka
 2. Uzupełnij to pole.
 3. Uzupełnij to pole.
 4. Zgoda musi być zaznaczona.
 5. Zgoda musi być zaznaczona.
 6. Sprawdź ofertę!

 
 
 
 

, , , ,