UPC PRZESZŁO DO PLAY

Internet bezprzewodowy i poza miastem

Ciesz się internetem, gdziekolwiek jesteś!

 
 

UPC PRZESZŁO DO PLAY

Internet bezprzewodowy i poza miastem

Ciesz się internetem, gdziekolwiek jesteś!

Mamy dla Ciebie internet bezprzewodowy.
Twój adres nie jest w zasięgu internetu światłowodowego od UPC.

Oferty wybrane dla Ciebie

UPC PRZESZŁO DO PLAY

 
 
Internet bezprzewodowy

 Internet 250 GB

od 65,00zł/mies.*

Ceny zawierają rabat 10,00 zł.info_outline

Internet 250 GB z pełną prędkościąinfo_outline

Oferta bez urządzenia. Możliwość dokupienia urządzenia w cenie od 5 zł/mies. z dodatkową opłatą jednorazową zależną od wybranego urządzenia. Opłata aktywacyjna 50 zł.info_outline

 
 

Okres zobowiązania: 24 miesiące

Sprawdź i kup - do 14 dni

 
 

UPC PRZESZŁO DO PLAY

 
 
Internet poza miastem

Internet 400 GB

od 80,00zł/mies.**

Ceny zawierają rabat 10,00 zł.info_outline

Internet 400 GB z pełną prędkościąinfo_outline

Modem LTE z prędkością pobierania danych do 800 Mb/s.info_outline

 

 
 

Okres zobowiązania: 24 miesiące

Sprawdź i kup - do 21 dni

Opłata aktywacyjna: 49 zł

Opłata za urządzenie 0 zł

Instalacja urządzenia 0 zł

 
 

Dla klientów z abonamentem w Play - 10 zł/mies.
Skontaktuj się z nami, żeby zapoznać się z pełną ofertą internetu bezprzewodowego.

5G dostępne na terenie wybranych miast, dla wybranych urządzeń i ofert.

Ceny abonamentu uwzględniają rabaty: 5 zł za e-fakturę i terminowe płatności oraz 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie. Dla klientów z innym abonamentem telefonicznym w Play -10zł/mies. Podane ceny dotyczą umów zawieranych na 24 miesiące. Umowę zawierasz z P4.

* Cena urządzeń zależy od wybranej oferty. Dostępność urządzeń prezentowanych w całej ofercie do odwołania lub wyczerpania zapasów. Możesz odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni. Podane ceny dotyczą umów zawieranych na 24 miesiące. Możliwość odstąpienia od umowy nie jest dostępna dla osób przedłużających umowę, przenoszących numer i tych, którzy już korzystali z tej promocji. Sprawdź i kup nie ogranicza prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa. Szczegóły w regulaminie promocji. Prędkość podana przy urządzeniach to maksymalna prędkość obsługiwana przez urządzenie zgodnie ze specyfikacją producenta, może nie być dostępna w sieci Play. 5G dostępne na terenie wybranych miast, dla wybranych urządzeń i ofert. Szczegóły na www.play.pl/pomoc/mapa-zasiegu.

**Bezpłatny montaż modemu do 20 km od granicy miasta w którym znajduje się najbliższy Salon Play. Możliwe są również dodatkowe opłaty związane z zakupem elementów potrzebnych do instalacji. Prędkość podana przy urządzeniach to maksymalna prędkość obsługiwana przez urządzenie zgodnie ze specyfikacją producenta. W skład darmowej instalacji wchodzi instalacja w miejscach łatwo dostępnych (balkon, taras), do 20 km od granicy miasta, w którym zakupiono ofertę. W skład darmowej instalacji nie wchodzą takie koszty dodatkowe, jak np. wysięgnik, dłuższy kabel, dojazd poza ustaloną strefę, montaż na dachu lub kominie. Możesz odstąpić od umowy w ciągu 21 dni, tylko jeżeli korzystałeś z darmowej, profesjonalnej instalacji. Ponosisz wtedy jedynie koszt opłaty aktywacyjnej. Sprawdź i kup nie ogranicza prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa. W ofercie z zestawem NET BOX nie ma możliwości korzystania z internetu poza granicami Polski.