Internet w Dąbrowie Górniczej

Internet
światłowodowy 
bez limitu!

Najwyższa pora na zmianę! Przejdź do operatora
nr 1. Wybierz brak zobowiązań lub tańszy internet
z umową na 24 miesiące.

 
 

Dostępność usług

Sprawdź ofertę w Twoim mieście

Sprawdź dostępność:

info_outline

Jeśli Twój adres składa się tylko z miejscowości i numeru budynku, w polu „Ulica” wpisz ponownie nazwę swojej miejscowości.

Adres:

Prowadzisz firmę pod tym adresem? Poznaj dedykowaną ofertę biznesową >

Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Internet w Dąbrowie Górniczej od UPC

Pragniesz szybkiego i stabilnego łącza internetowego w Dąbrowie Górniczej, które pozwoli Ci na nieograniczony dostęp do sieci? Z internetem UPC z pewnością nie będziesz zawiedziony. Nawet do 1 Gb/s prędkości sprawi, że korzystanie z sieci stanie się niesamowicie proste, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Gry online, streaming, przesyłanie i pobieranie dużych plików, a może jeszcze inne zadania? Niezależnie od tego, które z nich postawisz przed swoim internetem UPC, z pewnością im sprosta! Co więcej, podzielisz się nim ze wszystkimi domownikami dzięki modemowi Connect Box.

 
 

Klienci nas polecają!

O jakości naszych usług z pewnością świadczą tłumy zadowolonych klientów. Nie bez powodu polecają nas członkom rodziny oraz swoim znajomym. Przekonaj się, dlaczego i dołącz do grona zadowolonych użytkowników już dziś!

 
 
Najbardziej polecany przez klientów
 
 

Kup superszybki internet światłowodowy
w Dąbrowie Górniczej!

I korzystaj z niego bez ograniczeń!

Chcesz cieszyć się internetem UPC również poza swoimi czterema ścianami? Teraz możesz to mieć dzięki usłudze Wi-free, korzystającej z ponad 800 000 hotspotów. Ciesz się doskonałą jakością łącza, gdzie tylko chcesz. Uwielbiasz spędzać wolny czas na oglądaniu hitów światowego kina oraz najlepszych seriali? Z pakietem filmowym oraz dostępem do platformy HBO Max będziesz mieć do nich dostęp przez całą dobę. Możesz też oglądać koncerty największych gwiazd muzyki. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Jesteś zapalonym kibicem? Wybierz pakiet sportowy Eleven Sports i śledź rozgrywki swojej ulubionej drużyny!

Najszybszy internet światłowodowy w Polsce od UPC - korzystaj bez limitu z całą rodziną!