DZIAŁAMY Z TROSKĄ

Dziś chcemy Was wspierać bardziej niż kiedykolwiek

 
 
 
 

Sprawdź, które Salony UPC są otwarte - sprawdź >

Sprawdź, które Salony UPC są otwarte - sprawdź >

RAZEM W TRUDNYCH CHWILACH

Rozumiemy, że usługi, które świadczymy: telewizja, internet i telefon są jeszcze ważniejsze, gdy pracujecie z domu. Zależy Wam na szybkim dostępie do informacji i chcecie spędzić wartościowy czas z najbliższymi.

Dlatego przetestowaliśmy naszą sieć w warunkach zwiększonego zapotrzebowania i jesteśmy gotowi, by dostarczać Wam usługi najwyższej jakości. Przygotowaliśmy dla Was też specjalne oferty, aby urozmaicić czas spędzony w domu.

DBAMY O ZDROWIE NASZYCH KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW 

Większość pracowników UPC obecnie pracuje zdalnie. To dla nas nowa sytuacja, ale dokładamy starań by dotrzymać naszych obietnic.

Salony UPC

Placówki zostały specjalnie przygotowane, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Do dyspozycji naszych klientów są płyny dezynfekujące, jednorazowe maseczki i rękawiczki. Sprawdź, które Salony UPC są otwarte.

 

Pamiętaj, aby zachować bezpieczny odstęp od innych.

 
 
 
 

Instalacje

Nieustannie realizujemy montaż naszych usług. Dla naszych monterów wdrożyliśmy dodatkowe procedury z zakresu ochrony zdrowia, zgodnie z rekomendacjami GIS. 

 

Jeśli Twój stan zdrowia nie pozwala na przyjęcie instalatora, zmień termin wizyty.

 
 
 
 

Infolinia

Z uwagi na wspólne bezpieczeństwo zachęcamy do kontaktu z nami poprzez kanały online i call center. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania.

 

 

 
 
 
 

Nowość! Wygodne umawianie wizyt z Booksy!

Zadbaj o swój czas i bezpieczeństwo. Skorzystaj z możliwości rezerwacji przez Booksy i umów wizytę w Salonie UPC w dogodnym dla Ciebie terminie.

 
 

Łatwo, samodzielnie i bez wychodzenia z domu. Korzystaj z wygodnych narzędzi internetowych.

Opłać fakturę z domu

Zamiast na poczcie -  wygodnie i bezpiecznie przez internet! Nie musisz narażać zdrowia, aby opłacić rachunek. Możesz zapłacić klikając w link w mailu z fakturą lub w Moim UPC poprzez:

 

  • BLIK,
  • przelew internetowy, 
  • płatność automatyczna kartą.
 
 
 
 

Potrzebna pomoc techniczna?

Czasem nie ma potrzeby wzywać technika, ponieważ wiele czynności można wykonać samodzielnie. Sprawdź Asystenta Pomocy w Moim UPC lub wybierz interesujący Cię temat w Bazie Wiedzy. W razie potrzeby skontaktuj się z nami.

 

Nasi konsultanci służą pomocą!

 
 
 
 

Czy Twoje dane są aktualne?

To ważne, aby Twoje dane kontaktowe były zawsze aktualne. Dzięki temu możemy poinformować Cię o istotnych kwestiach związanych z Twoją umową i usługami, a także o atrakcyjnych promocjach.

Pamiętaj, aby poinformować nas, gdy Twój telefon lub e-mail ulegnie zmianie.

 
 
 
 
ZOSTAJĘ W DOMU Z UPC

Czas dla rodziny, chwila na rozrywkę

Pomału dopada Was nuda? Nadchodzimy z pomocą!

UPC na żądanie

Hity w atrakcyjnych cenach

Poczuj się jak dziecko! Trolle 2, Wielka szóstka, Merida Waleczna - u nas już dostępne! Wystarczy na pilocie wcisnąć VOD/On Demand i wygodnie usiąść w fotelu.

 
 
Warsztaty programowania

Uczymy się z UPC!

Rodzice! Wasze pociechy mogą zdobyć super moce kodowania i zostać młodymi twórcami gier! Z myślą o najmłodszych uruchomiliśmy bezpłatne zajęcia programowania online

 
 
Czas na zabawę

Bawimy się z UPC

UPCeusz ma dla Was mnóstwo
ciekawych pomysłów i inspiracji. Zaopatrzcie się w kredki, farby i obowiązkowo dobre humory. Wspólną zabawę czas zacząć.

 
 
Odkodowane kanały

Jeszcze więcej rozrywki!

Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Już teraz możecie cieszyć się dostępem do promocyjnie odkodowanych kanałów w pakietach Select, Start HD oraz Start. 

 
 
Kultura na wyciągnięcie ręki

Muzeum i teatr online

Wiele miejsc, także tych oddalonych o setki kilometrów, możecie odwiedzić zdalnie. Zebraliśmy dla Was propozycje z najciekawszych muzeów, galerii czy filharmonii.

 
 
PRACUJĘ W DOMU Z UPC

Z szybkim internetem Twoja praca nie zwalnia

Ty pracujesz efektywnie, a pozostali domownicy cieszą się rozrywką.

BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE

Hakerzy atakują na COVID-19

SMS-y wyłudzające dane, zainfekowane maile i fake newsy na portalach społecznościowych - spamerzy i phisherzy wykorzystują nasz strach przed koronawirusem. Sprawdź, jak można się przed nimi ochronić.

 
 
PRACA Z DOMU

Dom Twoim nowym biurem

Jak efektywnie współpracować z innymi w zaciszu własnego mieszkania? Spotkania firmowe, wspólna praca nad projektem czy dzielenie się dokumentami - wszystko to jest prostsze dzięki nowoczesnym narzędziom on-line.

 
 
UPC BIZNES

Promuj firmę w sieci!

W tym szczególnym czasie postaw na rozwój swojej firmy i zbuduj jej obecność w sieci! Sprawdź jak skutecznie i łatwo promować biznes w internecie - już teraz pobierz darmowy E-book i obejrzyj webinary.

 
 

KORZYSTAJ Z PEWNYCH ŹRÓDEŁ INFORMACJI

Zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest najważniejsze! Przestrzegaj wytycznych Ministerstwa Zdrowia, aby zapobiec infekcji nowym koronawirusem (COVID-19). Informacji szukaj na oficjalnych stronach: