Poznaj UPC

Jak wygodnie zarządzać usługami W Nowym Moim UPC?

Interesują Cię rachunki, nowe oferty a może pomoc dostępna 24/7? To wszystko znajdziesz w serwisie Nowe Moje UPC, z którego w łatwy sposób możesz korzystać na telefonie jak i na komputerze. Zaloguj się i sprawdź jak prosto możesz zarządzać swoimi usługami od UPC.

Płatności

Chcesz mieć rachunki od UPC zawsze pod ręką? Skorzystaj z zakładki „Płatności”. Znajdziesz tutaj nie tylko rachunki, historię i status płatności ale również szybkie płatności online. Masz do wyboru na przykład szybki przelew, płatność kartą, BLIK czy Google Pay. Płatność online jest w pełni bezpieczna. A co najważniejsze informację o niej otrzymujemy od razu i nie musisz jej potwierdzać. Jeśli wolisz jednak przelew tradycyjny, możesz w wygodny sposób skopiować dane do przelewu. A może zdarza Ci się nie pamiętać o terminach płatności rachunków od UPC? Nic straconego, wystarczy, że ustawisz „Przypomnienia o płatnościach”. Kliknij „Włącz przypomnienia” i gotowe. Od teraz będziesz dostawał wygodne powiadomienia PUSH na swój telefon i/lub komputer. Możesz ustawić takie powiadomienie na więcej niż 1 urządzeniu.

Promocje

W zakładce promocje możesz zamówić dodatkowe usługi, np. pakiety sportowe lub filmowe, z których będziesz mógł już skorzystać w ciągu 15 min od złożenia zamówienia. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Moje usługi 

Szukasz prędkości upload/download, informacji o końcu zobowiązania czy o okresie próbnym? W zakładce „Moje usługi” znajdziesz szczegółowe informacje związane z Twoimi obecnymi usługami oraz sprzętem, jaki posiadasz. Tutaj też znajdziesz użycie usług komórkowych.

Profil

Jeśli chcesz zaktualizować numer telefonu, adres mailowy lub udzielić czy wycofać zgody, skorzystaj z zakładki „Profil”. Tutaj też znajdziesz swój adres świadczenia usługi czy adres korespondencyjny.

Pomoc

W zakładce „Pomoc” czeka na Ciebie Wirtualny Asystent UPC, który dostępny jest 24/7. Wystarczy kliknąć w ikonkę dymków i zadać pytanie. W łatwy i wygodny sposób otrzymasz pomoc i to bez wychodzenia z domu czy kontaktowania się z infolinią.

Logowanie do serwisu

Zaloguj się do Nowego Mojego UPC nazwą użytkownika i hasłem, którą używałeś w starej wersji Mojego UPC. Te same dane wykorzystasz również do logowania do innych aplikacji UPC, np. UPC TV Go czy UPC Wi-Free. Jeśli nie pamiętasz loginu czy hasła, możesz je odzyskać dzięki opcji „Nie pamiętasz loginu?”/”Nie pamiętasz hasła?”.

Zarządzanie usługami w Moim UPC

Sprawdź pozostałe artykuły