POZNAJ UPC

Poznaj możliwości aplikacji UPC TV GO

Przyjrzyj się bliżej nowej ikonie rozrywki – aplikacji UPC TV GO. To dzięki niej możesz oglądać, co tylko chcesz, na czym tylko chcesz. O wszystkim opowie Ci Maciek Zadworny – prowadzący kanał technologiczny „Moim Zdaniem”. Więcej o nowej apce od UPC dowiesz się też tutaj.

Podsumowanie

Cześć, jeśli zastanawiasz się czym jest UPC TV Go, to dobrze trafiłeś.

UPC TV GO to internetowa telewizja - na dowolnym urządzeniu możesz oglądać ponad 160 kanałów telewizyjnych. Możesz skorzystać na telefonie lub tablecie z systemem IOS czy Android, poprzez stronę www.upctv.pl, czy na urządzeniach z systemem Android TV, Apple TV, Fire TV.

Ponadto nie musisz oglądać tego, co jest aktualnie na jednym z kanałów telewizyjnych. Masz dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali oraz, co chyba najciekawsze, dzięki funkcji Replay TV możesz obejrzeć filmy, programy czy mecz, który odbył się nawet 7 dni wstecz. A jeśli planujesz wyjechać na koniec świata, gdzie internetu jeszcze nie widzieli, to nie ma problemu, możesz pobrać część filmów i seriali z biblioteki na żądanie i oglądać je przez kolejne 48h.

Pamiętaj, że zakres kanałów i biblioteki na żądanie zależy od dekodera i pakietu usług, które posiadasz!

W aplikacji możesz też stworzyć profile użytkowników, gdzie każdy z nich może wybrać polecane dla niego kanały czy typy treści - np. rodzice mogą wybrać, że interesują ich dramaty i wiadomości, a drugi profil mogą mieć dedykowany dzieciom - jest też funkcja kontroli rodzicielskiej, która udostępnia do oglądania treści do ustawionego przez nas wieku.

Co ciekawe, korzystając z jednego konta możesz jednocześnie oglądać telewizję, filmy i seriale na 3 urządzeniach - np. jedna osoba na telewizorze, dziecko na tablecie, a trzecia osoba na smartfonie w podróży.

UPC TV GO to też aplikacja, dzięki której możesz sterować swoim dekoderem. Możesz na przykład zdalnie uruchomić nagrywanie a jak posiadasz dekoder UPC TV 4K BOX, to możesz użyć swojego smartfonu jako pilota od dekodera.

Jeśli chcesz skorzystać z UPC TV GO, pobierz aplikację UPC TV GO lub wejdź na stronę www.upctv.pl i zaloguj się swoim loginem i hasłem do Mojego UPC.

 

 

Sprawdź pozostałe artykuły