Telewizja

Telewizja w Twoim
telefonie!

Technologia stała się nieodzownym elementem naszego życia, zapewniając mi.in. szerszy dostęp do rozrywki. Jednym z przykładów może być, obecnie już powszechna, telewizja w telefonie, która pozwala być na bieżąco z wydarzeniami ze świata czy na przykład premierami filmowymi. Dowiedz się, jak oglądać telewizję na smartfonie!

Telewizja w telefonie

Aby móc oglądać telewizję na telefonie, najczęściej wystarczy po prostu pobrać odpowiednią aplikację. To zaledwie kilka prostych ruchów i już możesz cieszyć się dostępem do wielu filmów i seriali. Należy jednak dobrze się zastanowić, co właściwie jest nam potrzebne. Do podstawowych opcji należą telewizja płatna oraz bezpłatna.

W przypadku płatnej telewizji na telefonie konieczne będzie podpisanie stosownej umowy z dostawcą internetu. UPC ma w swojej ofercie dostęp zarówno do licznych kanałów telewizyjnych, jak i na przykład do platformy streamingowej HBO GO, z której można korzystać na wybranych urządzeniach, w tym również na smartfonie. Taka opcja jest niezwykle wygodna. Nie tylko będziesz mieć dostęp do ogromnej liczby tytułów, w tym do najnowszych hitów, często niedostępnych w telewizji naziemnej, lecz także będziesz oglądać je bez reklam, dodatkowo w doskonałej jakości. A przecież właśnie wygoda i przyjemność są kluczowe, by miło spędzić czas przed ekranem.

Druga opcja to bezpłatna telewizja w telefonie za darmo. Takie rozwiązanie teoretycznie powinno zadowolić osoby bardziej oszczędne, warto jednak pamiętać, że dostępność programów jest wtedy dość mocno ograniczona, a filmy i seriale przerywane reklamami. Część tego typu aplikacji, zapewniających telewizję w telefonie, oferuje również możliwość dopłaty za większą liczbę kanałów. Stawki mogą być bardzo różne, dlatego przed zdecydowaniem się na taką opcję warto zrobić research i dowiedzieć się, czy taka opcja jest dla nas opłacalna. Pamiętaj przy tym, że część dostępnych w Polsce platform oferuje jedynie telewizję zagraniczną.

Poznaj UPC TV Go!

UPC TV Go to opcja z pewnością doskonale znana klientom UPC. Ta wyjątkowa usługa pozwala cieszyć się dostępem do ponad 150 kanałów na urządzeniach mobilnych podczas przebywania w domu, a także telewizją w telefonie obejmującą ich nawet ponad 130, dostępną poza domem, w tym również na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Ich dokładna liczba zależy od wybranej subskrypcji telewizyjnej. Zamawiając nasz dekoder, możesz również uzyskać dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali z usługą VOD UPC NA ŻĄDANIE. UPC TV Go to także fantastyczna okazja dla osób, którym zdarza się wyjeżdżać w miejsca, w których często brakuje zasięgu. Dzięki niej możesz pobrać te wybrane treści VOD na swoje urządzenie, dzięki czemu możesz je obejrzeć nawet offline – z dala od miast czy na pokładzie samolotu.

Przegapienie odcinka ulubionego programu również nie będzie już problemem. Dzięki usłudze Replay TV możesz obejrzeć go nawet do 7 dni po emisji. Taki program będzie oznaczony ikonką Replay TV. Od teraz obejrzysz odcinek serialu, program publicystyczny czy mecz drużyny, której kibicujesz, zawsze wtedy, gdy masz ochotę, na przykład w podróży. A może potrzebujesz nieco więcej czasu niż 7 dni lub chcesz zawsze mieć dostęp do danego nagrania? Skorzystaj z wyjątkowej funkcji zdalnego nagrywania! Sprawdź program TV (telewizja w UPC oferuje jego przeglądanie na tydzień do przodu) i nagraj interesujący Cię tytuł czy wydarzenie. Teraz to takie proste!

replay-tv

Jak korzystać z telewizji w telefonie w UPC TV Go?

Korzystanie z telewizji w telefonie jest niezwykle proste. Posiadając usługę UPC TV Go, która jest elementem pakietu telewizyjnego, ewentualnie podpisaną umowę internetową z UPC z pakietami sportowymi (Polsat Sport Premium Go lub Eleven Sports Go) czy pakietem dla kinomaniaków FilmKlub, możesz zalogować się po ściągnięciu specjalnej aplikacji na Twojego smartfona. Aplikacja jest
dostępna na telefony z systemem Android (Google Play) oraz iOS (App Store). Po pobraniu musisz jedynie ją uruchomić, wybrać z listy krajów Polskę, podać swoją nazwę użytkownika wraz z hasłem z serwisu Moje UPC oraz kliknąć na napis „Zaloguj się”. Teraz możesz cieszyć się swoją telewizją w telefonie!

Telewizja na smartfonie dla wszystkich członków rodziny

Radością z telewizji w telefonie możesz dzielić się również z członkami swojej rodziny. Każdy znajdzie propozycje idealne dla siebie. Rozmaite kanały i bogata biblioteka, mieszcząca właściwie wszystkie gatunki, z pewnością zadowolą każdego kinomaniaka czy miłośnika seriali. Ktoś z Twojej rodziny jest prawdziwym wielbicielem kina? Koniecznie sprawdź ofertę kanałów premium dla kinomaniaków! Do wyboru masz m.in.:

  • MyPrime – zapewnia ponad 2000 tytułów seriali, filmów, bajek, programów rozrywkowych, w tym polskich i zagranicznych w modelu SVOD, którym będziesz cieszyć się bez reklam, a wszystko to w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej; 
  • Filmklub – ten pakiet filmowy w modelu SVOD pozwoli Ci uzyskać dostęp do 90 filmów prosto ze srebrnego ekranu w dowolnym momencie, w dodatku bez reklam, również w ramach jednej, comiesięcznej opłaty;
  • HBO GO – skorzystaj z pakietu uwielbianej na całym świecie platformy streamingowej. Znajdziesz tu najnowsze propozycje, w tym hity prosto z kin, najgłośniejsze seriale, produkcje zarówno rodzime, jak i zagraniczne, nagrania z największych koncertów oraz inne, wyjątkowe atrakcje. A wszystko to w całkowicie dowolnym momencie w ramach comiesięcznej opłaty abonamentowej.

UPC oferuje także inne, niezwykle atrakcyjne możliwości dla miłośników sportu. Już nigdy nie przegapisz meczu ulubionej drużyny dzięki pakietom Eleven i Polsat Sport Premium. Coś dla siebie znajdą tam między innymi miłośnicy Formula 1®, Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, Bundesliga, La Liga czy Serie A TIM – wszystko w zależności od wybranego pakietu. Wymienione programy możesz oglądać na kilku urządzeniach jednocześnie, dzięki czemu każdy z członków rodziny może wybrać to, na co ma akurat ochotę. Pamiętaj jednak, aby zawsze sprawdzić, które z kanałów dostępne są również w ramach telewizji w telefonie również poza Twoim mieszkaniem.

Najlepsza rozrywka nie tylko z telewizją w telefonie

Wraz z szybkim internetem światłowodowym UPC zyskasz znacznie więcej niż telewizję naziemną w telefonie oraz wiele innych kanałów i dostęp do wielu znanych produkcji z UPC TV. Internet domowy to możliwość wyboru pełnego pakietu usług, dzięki którym zorganizujesz czas wolny oraz ułatwisz sobie pracę czy naukę. Ten internet światłowodowy pozwala Ci cieszyć się niesamowitą prędkością. Dzięki temu, gdy Ty będziesz relaksować się przy wybranym filmie, dzieci będą mogły bez trudu zdobywać wiedzę – i odwrotnie, gdy zabierzesz się za projekt w pracy, malec będzie mógł oglądać bajkę, a nastolatek odcinek serialu czy koncert ulubionego artysty. Przeprowadź test prędkości internetu przy swojej obecnej usłudze, co pomoże Ci ustalić optymalną prędkość dla Twojego domu i wybierz usługę UPC, która spełni Twoje oczekiwania. Pamiętaj też, że wybierając pakiety telewizyjne UPC nie musisz decydować na wyłącznie jedną opcję. Dobierz te, które Cię interesują i skontaktuj się z nami, aby wybrać najkorzystniejszą opcję dla siebie. Niech w Twoim mieszkaniu zagoszczą wygoda i rozrywka najwyższej jakości!

Sprawdź pozostałe artykuły!